Večer u Dominy

Jako vždycky jsem se vracel kolem šesté z práce. Jel jsem výtahem do osmého patra a  cestou jsem myslel na svou ženu, která byla už doma. Těšil jsem se na dobrou večeři a hlavně jak sebou praštím do postele a usnu spravedlivým spánkem po hrozně dlouhém a náročném dni. Ale tento večer mělo být vše jinak.

Otevřel jsem dveře do bytu a už na prahu mě zarazilo, že je všude tma a kolem stěny svítí svíčky. Když jsem uzpůsobil své oči přítmí, uviděl jsem postavu, která byla oblečená celá v černém a nebylo jí vidět do obličeje. Vešel jsem dovnitř a pozdravil „Ahoj miláčku“. Odpovědí mi bylo ticho. Byl jsem zmatený a zkusil jsem to ještě jednou „Miláčku ahoj“. Mezitím co jsem si zouval boty se ke mně přiblížila a já ucítil na svém krku něco koženého. Byl to obojek. Začal jsem se jí ptát co to má znamenat, byl jsem unavený a vyčerpaný a neměl jsem na nějaké blbosti ani pomyšlení. Odpovědí mi bylo zase ticho, jen zachřestila sponka na mém obojku. Popošel jsem blíž k té osobě, která mohla někdy dříve být mou ženou a snažil jsem se očima najít její oči. Teď nevím jestli jsem měl, protože v nich  nic nepřipomínalo něhu, lásku a vůbec nějaký cit. Řekla, abych se svlékl do naha a tónu jejího hlasu se nedalo odporovat. Začal jsem si svlékat tričko, kalhoty a u slipů jsem zaváhal. Všimla si toho okamžitě a v její ruce v kožené rukavici se objevil jezdecký bič, kterého jsem si bohužel všiml příliš pozdě na to, abych mohl uhnout. Bič nemilosrdně dopadl na můj penis. Zařval jsem a nevím proč jsem si velmi rychle svlékl slipy. Normálně bych jí asi vynadal a usadil, ale tentokrát to prostě nějak nešlo. Donutila mě abych si klekl a řekla, že ji budu od teď oslovovat „Madam Yennefer.“ Když jsem mlčel, přetáhla mě bičem přes záda a řekla ať jí koukám odpovědět, nebo bude zle. Nevěděl jsem vůbec co chce slyšet a tak jsem řekl prostě ano. Ale to jí bylo málo. Chtěla slyšet celou odpověď, která se teď pro mě měla stát samozřejmou. „Ano, Madam Yennefer.“

K tomu obojku, který jsem teď už měl na krku mi připnula vodítko, které měla připevněné ke své ruce. V té chvíli si moje oči už  dávno zvykly na tmu a já jsem zjistil, že moje „žena“, teď již „Madam Yennefer“, má na sobě koženou kombinézu, která ovšem neskrývala její vnady. Celá byla zahalená do průsvitného pláštíku. Na nohách měla střevíčky na vysokém podpatku, ale jejich výšku si netroufám odhadnout. Důležitá na nich byla ostrá špička, kterou jsem měl v budoucnu pocítit. Další prohlížení mojí Madam skončilo velice rychle protože Madam trhla s vodítkem a táhla mě za sebou do „naší ložnice“. Doufal jsem, že alespoň ta zůstala stejná a já se budu moci se svou ženou normálně milovat, když už to teda chce. Byl jsem ovšem nemile překvapen.

Ložnice byla kompletně přestavěná. Postel nebyla u stěny, nýbrž uprostřed. Skoba ve stropě, kde nám normálně visí kytka, zela prázdnotou a místo květináče tam vysely pouta jak ze středověku. Myslel jsem, že je to rekvizita. No, spíše jsem v to doufal. Na lavici, na kterou si odkládám věci z práce, leželo různé dámské prádlo, které jsem u své ženy nikdy neviděl a pod lavičkou ležely zvláštní nástroje.

Moje paní mě nechala klečet hned za dveřmi a šla právě k těm poutům, které visely od stropu. Řekla mi „k noze.“ Nevěděl jsem co po mě chce a tak jsem prostě šel po kolenou k ní. Byla ovšem rozčílená, že jsem neschopný a nevím, že psi si sedají vždy k levé noze. Musel jsem to udělat, protože mě při tom častovala bičem přes holý zadek. Zase mě tam nechala čekat a řekla, že si musí ještě něco připravit. Pak poodešla ke skříni a donesla kus tyče a zase nějaká pouta. Tentokrát byla kožená. Donutila mě si stoupnout. Stál jsem proti  ní a snažil se v jejích očích vyčíst co chystá a jaký k tomu má důvod. Viděl jsem, že je namalovaná.  Její stíny byly do černa a rtěnka také. Černé oční linky zdůrazňovali oči, ze kterých šel strach. Začal jsem přemýšlet, co jsem provedl. Ale všiml jsem si, že mě to taky vzrušuje. Napadlo mě proč vlastně celou dobu mlčím a zeptal jsem se „proč?“. V té chvíli mi připnula pouta na nohy a připevnila je na tyč. Každou nohu na jeden konec a že ta tyč nebyla zrovna krátká. Začal jsem ztrácet rovnováhu. Rychle mě tedy zvedla ruce nad hlavu a tam je zapnula do pout, které byly u stropu. Visel jsem tam kývajíc se ze strany na stranu, podle toho jak jsem ztrácel pevnou půdu  pod nohama.

Moje paní se opřela, oddechla si a řekla již klidnějším hlasem „ Tak co, jak se cítíš?“. Myslel jsem, že už je to všechno a že už se tedy můžu s ní normálně bavit. Řekl jsem:“No teda Petro, nevím jak tě tohle napadlo. Odvaž mě prosím tě. Mám hlad.“

V tom okamžiku jsem zjistil, jak jsem byl hloupý, když jsem si myslel, že moje žena bude spokojená s tím co provedla. Uvědomil jsem si, že všechny ty věci tady určitě nejsou jen jako rekvizity a že je na mě hodlá použít a nebude si brát servítky. Zakřičela totiž na mě a s proudem slov na mě dopadaly i rány biče, který se mezitím změnil v devítiocasou kočku, což jsem okamžitě pocítil na svém penise, který mě sice bolel, ale také docela ztvrdl. Po chvíli přestala s bitím i s nadávkami. Občas jí ještě uniklo nějaké to:“Ty prašivej pse, Ty hnusnej hajzle, Ty bastarde, Ty odpornej špinavej čuráku“, ale jinak byla docela klidná. Mlčel jsem a čekal co se bude dít.

 Když se trochu uklidnila. Řekla mi, že se jí mám omluvit. Zase jsem nevěděl jak a ze strachu z dalšího bití jsem zakňoural:“ Nezlobte se Madam Yennefer, ale já se Vám neumím omluvit, prosím, naučte mě to.“  Chvíli mlčela a pak mi řekla, že mám sklopit zrak k zemi a říct:“Poníženě se omlouvám se má paní.“ Udělal jsem to a ona byla vyjímečně spokojená.

Přistoupila ke mně a vzala do ruky můj penis, který v jejích koženě oděných rukou okamžitě změnil svůj objem a ztvrdl. Zasténal jsem a ona mě za to přetáhla jezdeckým, bičíkem. Nevěděl jsem, kde ty bičíky má, že je stíhá tak rychle střídat. Vzrušovalo mě ale  i to bití a tak jsem nekřičel. Pak prostě odešla.

Stál jsem tam s vystrčeným ptákem a nevěděl co dělat. Trvalo docela dlouho než se vrátila. Měla na sobě už jen krajkové spodní prádlo a lodičky. Podprsenka, ale neskrývala ta nádherně oblá ňadra. Toužil jsem se jich dotknout, ale nemohl jsem. Šíleně mě to vzrušilo a pak jsem začal přemýšlet jak se dotknout svého penisu, abych si trochu ulevil. Ona věděla ale moc dobře jak jsem na tom a tak schválně kroužila jezdeckým bičíkem kolem mých varlat a dráždila mě na vnitřní straně stehen. Pak toho nechala a pevně se ke mně přitiskla. Ucítil jsem vůni jejího těla a vůni ženství. Její bradavky se něžně dotýkaly mého hrudníku a já sténal. Při tom mi hrubě sevřela mezi stehny můj penis. Kupodivu to nebolelo, ale hrozně vzrušilo. Tiskl jsem se k ní ale najednou mi odepnula pouta na rukou a já spadl na zem. Pád mě vytrhl ze vzrušení a já se cítil na zemi u jejích nohou hrozně ponížený. Odkopla mě tak, že jsem ležel na zádech a začala mě surově dupat podpatkem po genitáliích. To už nebylo dvakrát příjemné a tak jsem křičel. Bolelo to tak až mi vytryskly slzy do očí. V tu chvíli přestala a za vodítko mě dotáhla na postel. Musel jsem si lehnout na záda.

Ruce mi připoutala k zadní straně postele a nohy nechala v rozporce. Sedla si obkročmo na mojí hlavu a řekla:“Lízej“. V té chvíli jsem si uvědomil, že její krajkové kalhotky nekryjí její přirození a to se tedy krásně vzrušené nabízí mému jazyku. Tolik mě to vzrušilo, že jsem začal zuřivě lízat a jemně kousat svou dámu. Sténala a zjistil jsem, že si sama u toho dráždí bradavky.

Byl jsem na pokraji vyvrcholení. Penis mě svědil a byl mnohokrát větší než kdy jindy. Po chvíli moje paní sesedla. Zkusil jsem zaprosit, aby mě dokončila, ale ona pouze zavrtěla hlavou. Vzala šňůrku a začala mi můj penis svazovat. To jsem už nevydržel a vystříkal jsem všechno nahromaděné sperma na tělo své Madam. Byla trochu rozmrzelá, ale pak nechala svazování. Odepnula mi pouta na rukou a na nohou, odstranila rozporku, ale hned mi pohotově provazem svázala jednu ruku za záda. Já, i když jsem všechno už vystříkal jsem pořád toužil dotknout se jejích bradavek. Přikázala mi, abych ji rozepnul podprsenku. Šlo mi to špatně. Nejde mi to ani oběma rukama a natož jednou. Byla už dost nervózní, když se mi to konečně podařilo. Vynadala mi, že mi to moc dlouho trvá a kalhotky si svlékla sama. Najednou jsem se díval na nádherné bílé tělo své paní na ňadra, která se pohupovala ze strany na stranu a vypovídala všechno o vzrušení své majitelky. Vrhnul jsem se na ní a začal ji hladit. Zapomněl jsem ovšem, že jediné co mi nesundala byl obojek a vodítko. Úplně jsem na to zapomněl, tak  to splynulo s mým tělem. Moje paní obratně trhla a já už zase ležel na zádech a zase s tvrdým penisem. Tentokrát toho moje Madam ihned využila a nasedla na něj. Vrátilo se mi zase všechno to vzrušení a já po ní silně toužil. Měl jsem jen jednu ruku volnou a tak tou jsem hladil svou paní po bradavkách. Sténala a Zvedla se na mém penise jako královna a velitelka zároveň. Zarývala svoje dlouhé na černo nalakované nehty do mé kůže a já jí za to děkoval:“Děkuji Vám má paní“, pokaždé, když to udělala. Náhle jsem ucítil křečovitý stah jejího těla, tak jak jej znám z dřívějška a ona zakřičela vzrušením až jsem měl strach jestli je v pořádku. V tom okamžiku dopadla na mě a já cítil její horké vzrušené tělo, ve kterém ještě dozníval orgasmus. Ležela vyčerpaná, beze slov. Zkusil jsem jí obejmout se strachem, abych se nepotázal se zlou. Dovolila mi to a usnula. Ležel jsem. Jednu ruku připoutanou za zády a s obojkem na krku. Vodítko držela moje krásná paní v ruce. Netroufal jsem se ani pohnout, abych ji nevzbudil.

Probudila se asi za hodinu. Beze slov vstala uklidila všechny věci, odvázala mi ruku a řekla, že mám ložnici dát do původního stavu. Sama se šla osprchovat. Udělal jsem vše co mi řekla a přitom jsem přemýšlel.Byl to nádherný večer. Na hodinách svítilo půl druhé ráno a já si jen uvědomil, že mi ani nepřišlo, že to trvalo tak dlouho.

Když se moje Madam vrátila, byla už zase mojí ženou a zeptala se jestli se mi to líbilo a já jí místo odpovědi zlíbal. Od této noci jsem už zůstal napořád jejím mužem a otrokem.

 

copyright Madam Vevera © 2000 Všechna práva vyhrazena