V sexshopu:

Tomáš seděl doma ve svém pokoji a četl si erotický časopis. Byl sám neměl přítelkyni a už vůbec ne manželku. Už to zkusil s více holkama, ale se žádnou se nějak neshodl. Většinou šlo o nedorozuměni jak se říká "v posteli" a tak zatím jen hledal ten svůj ideál.
Jak byl začtený do erotických časopisů, tak narazil také na jednu povídku, která byla úplně jiná než ostatní. Popisovala muže, který navštívil dominantní dívku v jejím bytě a jak to vše probíhalo. Četl jí s velkým zájmem. 
Byl večer a když šel Tomáš spát pořád musel myslet na to, jaké by to asi bylo, kdyby něco podobného zkusil. Znovu si vytáhl ten časopis a některé věci z povídky si začal představovat. 
Jak ho ona žena oděná v latexu donutí kleknout k jejím nohám, sváže ho vzrušuje a podobně.
Při těch představách usnul. 
Uplynul asi týden, kdy Tomáš se musel věnovat práci a jiným aktivitám a neměl čas myslet na sex. Když koncem týdne uklízel u sebe v pokoji, našel ten erotický časopis v šuplíku svého psacího stolu. Sedl si a znovu nalistoval onu povídku. Tentokrát ho zaujal popis "oblečení" které měl onen poddaný na sobě. Pouta na rukách i na nohách z hlazené kůže, vše spojené řetízky, obojek na krku vykládaný cvočkami a další maličkosti.
A rozhodl se, že by se nic nestalo, kdyby se zašel podívat do sexshopu, jak to v reálu vypadá.
Měl už ten den volno a tak se oblékl a vyrazil do města.
Už kolem jednoho takového obchůdku dlouhou dobu chodil a tak šel přímo. Vešel trošku nervózní dovnitř, protože nevěděl co ho tam čeká, jestli to nebude trapné a jak se na něho budou dívat apod.
Uvnitř bylo temněji než venku svítila tam bodová světla a hrála celkem příjemná hudba. Za pultem stála slečna asi kolem 20 let, blondýna, dlouhé vlasy, které jí vinuly v tenkých prstýncích až na ramena. Byla štíhlá a usmívala se.
Chvíli chodil jen tak kolem regálů. Byly tam různé věci, pro ženy. Například různé typy robertků, Venušiny kuličky, ale také pro muže, různé kroužky na penis a podobně. Díval se na to, ale pořád neviděl to co hledal. 
Byly tam také různé erotické videokazety, instruktážní kazety, vzrušující spodní prádlo a další věci, které vůbec neznal. Rozhodoval se, zda odejít nebo se na věci, které chtěl vidět zeptá. Blížil se pomalu k východu, když ho ona slečna oslovila: "Budete si něco přát?" Chvíli se na ní díval dost nervózně a pak z něho postupně vylezlo, že se dočetl něco o vztahu D/s a také o pomůckách, které se používají a že je tady nikde nenašel.
Slečna mu vysvětlila, že tento sex shop je právě specializovaný na tuto orientaci, a tato malá místnůstka v popředí obchodu, jsou jen všeobecné doplňky. Vzala ho tedy postraním vchodem do mnohem větší místnosti. Na chvíli se omluvila, že ještě něco musí zařídit a hned se mu bude zcela věnovat a odešla zpět do obchůdku.
Tomáš měl teda dost času, aby si nově navštívenou místnost prohlédl. Byla celkem velká, uprostřed byl koberec. V rohu křeslo a po stěnách věšáčky s různými typy pout, obojků, ale také důtek, jezdeckých bičíků, řetízků a dalších věcí. Ať chtěl nebo nechtěl ho to vzrušilo a poněvadž ona slečna se dlouho nevracela, začal si všechny ty věcičky prohlížet detailněji.
Začal u obojků a nedalo mu to a jeden takový hezky a široký si i zkusil. Padl mu perfektně.
V té chvíli se vrátila slečna z obchodu. Jen se usmála a řekla, že teď už na něj má čas. 
Tomáš zčervenal v obličeji a hned se snažil obojek sundat. Byl však nový a kůže ještě nebyla zcela tak ošoupána a tak mu to nešlo.
Nyní si pořádně všiml, co má slečna na sobě. Byla oblečená do minisukýnky z černé hlazené kůže, do hezkého korzetu se šněrováním na ňadrech a na nohou měla boty na vysoké podpatku. Moc jí to slušelo. Pořád se na něj jen usmívala a nic neříkala. Tomáš se snažil sundat obojek.
Slečna náhle přešla na druhou stranu místnosti a vybrala jeden z kožených vodítek a beze slova mu ho zacvakla do očka na obojku. Tomáš jen hleděl a mlčky čekal a horečně přemýšlel co se děje. Slečna ho oslovila: "Mělo by to být něco takového?" Toto vodítko se k tomu obojku výborně hodí. Je to stejný druh kůže."
Tomáš vykoktal jen: "Ano". Slečna zase přešla na jiný konec místnosti a donesla kožená pouta, se stejným vrytým vzorkem na ruce i na nohy. Beze slova je položila vedle Tomáše a začala ho svlékat. Nejprve tričko, pak boty a pak také kraťasy. Pak se sklonila pro pouta a zručně mu je nasadila. 
Najednou tam Tomáš stál jen ve slipech s obojkem na krku, na rukách i nohách pouta. Červenal se, ale nezmohl se na slovo. Jeho slipy se ani trochu nesnažili skryt, co u toho cítil a proto mu bylo celkem trapně. Před tak krásnou a neznámou dámou. Slečna si Tomáše prohlížela a zase se jen usmívala, ale spokojena, asi se jí to líbilo. "Tak co? Je to to co jsi chtěl?" "Ještě ti k tomu něco přidám." A zase se vzdálila. Tomáš sledoval jak se vzdaluje a jeho oči spočinuly na jejím krásném zadečku. 
Trochu se pohnul, a začal si uvědomovat, že to zašlo někam jak se v sex shopech asi normálně nenakupuje. Zatím se k němu s klapáním podpatků vracela slečna. Nesla takový menší obojek. Tomáš se sám sebe ptal co chce asi dělat s tímhle, to nějak neodhadla, mám mnohem větší krk a pouta už mám… na co to asi je.?.
Slečna opět beze slov svlékla Tomášovi i to poslední co měl na sobě z šatů, a to slipy. V té chvíli se vyloupl na světlo Tomášův penis. Tomáš si ho rychle zakryl rukama. Ale slečna pouhým pohledem zmařila jeho snahu. Stáhl ruce zase k tělo a odevzdal se jejím záměrům. Nasadila mu obojek na penis a jen tak z legrace s veselým smíchem mu přes penis jen tak pleskla. Trochu sykl, protože obojek na penisu měl dost upnutý a žalud mu pěkně vylezl ven.
Slečna mu ještě pouta na rukou spojila řetízky a totéž udělala s pouty na nohou. Pak se zvedla a přitáhla si ho vodítkem: "Tak, měl si zájem o D/s vztah, ukážu ti, jaké to je, abys byl v obraze ano?" Tomáš nevěděl co odpovědět. Stál tam, původně se chtěl jen podívat a teď….
Slečna ho popíchla podaným jezdeckým bičíkem: "Tak odpověz, bude to?"
Zase se musel vrátit od svých myšlenek do reality a hledal v hlavě, jak odpovědět: "Ano".
Slečna si ho odvedla zase někam do další místnosti. Bylo tam zhasnuto, takže byl přiveden do tmy. Šli před tím přes nějakou dlouhou chodbu, kde byla docela zima, ale tady bylo teplo. Dokonce to teplo sálalo od někud ze zadu. Slečna pustila jeho vodítko a vzdálila se do zadu.
Pak se postupně začala rozžínat světla, Nejprve za ním a pak i před ním. Byla v mučírně.
Ta informace, která pronikla do jeho mozku byla zdrcující. Tak toto ne. Nedovolí nikomu, aby používal tamten kříž, ani lavici s různými očky…atd. V té chvíli se Tomáš zvedl k obraně: "To ne to nechci zkoušet. Už toho bylo dost. Už jsem si to zkusil. Teď půjdu domů." A začal si rozepínat obojek a pouta. 
Slečna k němu přešla rychlým krokem. Dala mu tvrdou facku a zapla mu na obojek i pouta zámečky. Pak se mu začala smát a tahat ho za vodítko: "Víš co jsi? Prašivý otrok. To jediné co tady můžeš, je obdivovat svou Paní Irenu a plnit její přání a rozkazy. A na kolena ty prase!!" A vodítkem ho strhla k zemi. Chtěl udělat krok do zadu, aby se vyhnul jejímu vlivu, ale řetízek byl krátký a tak upadl. Ležel na zemi. Paní Irena do něho začala strkat střevíčkem. "Tak co, jak se ti libí u mých nohou, ty hovado, co?" Tomáš pochopil že z toho není úniku, že se může zachránit před bitím a použitím kříže a lavice pouze tak, že bude poslouchat. A tak odpověděl: "Líbí se mi u tvých nohou". 
"Tak ty nevíš jak mě máš oslovovat??!!" pro tebe jsem Paní Irena a budeš mi vykat jasný?!"
Tomáš se tedy pokusil znovu odpovědět:" Ano líbí se mi u Vašich nohu Paní Ireno". A po vzoru povídky, kterou doma četl, ještě poděkoval:" Děkuji Vám Paní Ireno."
To se Paní Ireně zalíbilo a pochválila ho. "No tak nejsi takový zabedněnec jak jsem si myslela." A za vodítko ho odvedla ke kříži. Tomáš už ztratil veškeré iluze o fér hře ze strany Paní Ireny a už jen doufal, že to přežije. Paní Irena ho donutila vstát a pak ho provazy, které byly přidělány ke kříži připoutala. Ruce nahoru. Nohy od sebe.
Stál tam, penis mu stál a bál se, co bude pokračovat. 
Pani Irena si vzala důtky, které vyseli hned vedle kříže a začala Tomáše bít. Přes břicho přes stehna… až začal skučet. Pak odešla a za chvíli přišla s roubíkem. Vrazila mu ho do pusy a pevně zamkla za hlavou. "Budeš už držet konečně hubu?!!!" A ještě chvíli pokračovala v klidu v bití.
Pak si hrála s jeho penisem. "To abys neřekl , že dominantní dámy jsou jen kruté, ukážu ti, jak dokážeme být hodné." Klekla si a vzala jeho ohon do úst a začala mu ho jemně sát. Při tom ho rukama hladila v rozkroku a občas jemně zatáhla za koule. Tomáš sténal vzrušením do roubíku a začínalo se mu to líbit.
Jenže Paní Irena se rozhodla, že mu ještě nedovolí vyvrcholit a přestala. "Ještě musíš projít základním výcvikem." Odvázala ho od kříže a řekla mu: "Jsi ten nejprašivější pes na světě a já tě musím naučit poslouchat." "LEHNI!" Tomáš chtěl uposlechnout, ale lehl si špatně. A hned dostal výprask jezdeckým bičíkem. Paní Irena mu po té ukázala jak to má udělat a následoval další povel. "SEDNI!" To provedl správně. Mohl tedy políbit své Paní střevíček. Dalším povelem bylo "K NOZE!" Přiklusal rychle k noze své Paní, a další "ROLLING!"
Tak s tím si Tomáš nevěděl rady. Nikdy psa neměl a už vůbec, aby ho cvičil. Paní Irena ho donutila lehnout a pak se musel kutálet ze strany na stranu, co mu dovolil prostor. Paní Irena ho při tom pošťuchovala střevíčkama a popoháněla ještě bičíkem. Nakonec i tento povel uspokojivě zvládl a směl políbit druhý střevíček své Paní.
Rolling skočil shodou okolnosti, nebo to tak nebylo….? Přímo před lavicí. Paní Irena ho donutila, aby si na ní vylezl a lehl si na záda. Ruce a nohy mu připoutala k připraveným kovovým očkům. Ležel tam na zádech a Paní si přinesla takovou stoličku, aby byla výš nad ním. Tomáš pak musel své Paní odpovídat na otázky. Jak se jmenuje, odkud je, jak se mu líbí Paní Irena, jaká je Paní Irena, musel vyprávět své představy a sexuální touhy..atd.
Byl tím velmi vzrušen, protože nad ním celou dobu stála Žena s velkým Ž a držela v ruce bičík a on náhle při tom povídání zjistil, že jí vykládá věci, které nikdy před tím před nikým nevyslovil a že je velmi vzrušený a že touží, aby ona žena zůstala jeho vládkyní na pořád. 
Paní Irena při poslední odpovědi vzala do ruky jeho chloubu a začal si sním zase hrát. Tomáš to vydržel jen chvíli a pak vystříkl. Svíjel se na lavici plný krásného pocitu a Paní Irena ho pozorovala s potutelným úsměvem a výrazem plného uspokojení ve tváři. Pak ho odpoutala a zavedla ho do malé místnůstky vedle, kde byla sprcha a také tam měl složené všechny svoje věci. Kdo je asi sem donesl z té první místnosti? 

Osprchoval se a oblékl. Paní Irena se po chvíli vrátila, šli spolu do obchodu. Paní Irena se s ním rozloučila a podala mu papírek, kde bylo napsáno:"Středa 14.00 hodin tady u mne"……

copyright Madam Vevera © 2001 Všechna práva vyhrazena