Služka:

Petra přišla domů z práce a přemýšlela, jak by si zpříjemnila odpoledne.  Prolistovala svůj deníček s telefonními čísli a jedno hned vytočila. Na druhém konci se po dlouhém vyzvánění ozval záznamník. „Ahoj, momentálně nejsem doma, pokud chcete zanechte po zaznění tónu vzkaz“. Ozval se tón a Petra řekla:“ Ahoj, čekám tě dneska večer u mě, Petra“.

Všechno vypadá tak jakoby si dva lidé domlouvali rande, ale je to trošku jinak.

Když přišel Pavel domů a přehrál si záznamy uslyšel také pozvání Petry. Dneska večer se mu to moc nezamlouvala. Byl unavený a navíc měl domluvenou schůzku s jinou slečnou. Nedalo se ale nic dělat, zavolal slečně, že nemůže jít, že má moc práce a začal se připravovat na rande se svou paní. Možná již tušíte, že  to nemělo být obyčejné rande.

Šel do ložnice ke skříni a začal se oblékat do správného oblečení. Místo slipů si oblékl dámské červené krajkové spodní prádlo, které těsně obepínalo jeho mužství a přes to si převázal zástěrku. Po té se normálně oblékl a šel zabalit dárek, který pro svou paní koupil již dříve, ale neměl odvahu jí ho poslat. Byl to jezdecký bičík, který nahrazoval ten, který jeho paní zničila při jeho bití. Tehdy slíbil, když mu nadávala, že jí to vynahradí, ale bál se, že by ten nový okamžitě použila a ona to uměla zatraceně dobře.

Jako vždycky přesně v šest hodin zvonil u dveří Petřina domu. Přišla mu otevřít a hned zase beze slova odešla. Pavel si stihl všimnout, že má na sobě domácí oblečení, tudíž župan a pod ním jen spodní prádlo. Věděl co teď má dělat. Zul si boty a po kolenou odešel do šatny, kde se svlékl a nechal si na sobě jen kalhotky a zástěrku. Potom odešel do kuchyně, kde bylo na lístečku napsáno, co má udělat k večeři a všechny potřebné ingredience byly na kuchyňské lince.

Uvařil večeři a v obývacím pokoji prostřel pro jednu osobu a ke stolu postavil na zem misku. Zazvonil na zvoneček a  odešel pro jídlo do kuchyně. Když se vrátil do obývacího pokoje, u stolu seděla jeho paní celá v černém latexu. Tak ji ještě neviděl. Hrála hudba a ona si listovala v časopise. Vlasy měla vyčesané do drdolu a v něm zapíchnutou sponku ve tvaru lebky. Skoro se začal bát. Nebývala vždycky tak nemluvná a tajemná. Už tady dlouho nebyl a zřejmě se něco změnilo. Snažil se, aby všechno dělal precizně a přesně. Naservíroval večeři své paní a zbytek odnesl do kuchyně. Pak si klekl k nohám své paní a sklonil hlavu, po té popřál dobrou chuť. Jeho paní však ani tentokrát neodpověděla, ale začala jíst.

Pavel přemýšlel co jí asi udělal. Už na tom záznamníku zněl její hlas velice přísně a nekompromisně. U noh své paní seděl celou dobu, co jedla. Před sebou měl misku a doufal, že mu jako obvykle také dá něco ze svého jídla, ale tentokrát se zmýlil. Miska zůstala prázdná. Uklidil ze stolu a umyl v kuchyni nádobí a vrátil se ke své paní. Ta teď seděla u televize.

Poručila mu, aby jí dělal stoličku pod nohy a on poslechl. Jeho paní se zrovna začala dívat na film a tak tam Pavel držel své paní nohy až do konce. Bolelo ho celé tělo, ale vydržel. Věděl, že musí.

Když skončil film, osmělil se Pavel a řekl: „Má paní dovolte mi abych se vzdálil a přinesl pro Vás překvapení.“ Petra jen pokynula rukou na souhlas. Po kolenou odešel a přinesl nádherně zabalený balíček a podal ho se skloněnou hlavou své královně. Ona ho rozbalila a pohladila po vlasech svou služku. “Snažil ses, abys mi vynahradil tu ztrátu z minula?“…“Ano má paní“.  „To  je chvályhodné, ale jestli pak víš, že je nutné vyzkoušet kvalitu?“….“Doufal jsem, má paní, že to nebude třeba“…..“Ale bude, pojď hezky za mnou.“

Po kolenou následoval podpatky své paní až na zahradu. Zahrada byla zarostlá a uzavřená zděným plotem. Pavel věděl, kam ho vede a neměl na to místo dobré vzpomínky. Když tam došly, tedy do kouta zahrady pod převislou starou vrbu, přivázala ho Petra ke konstrukci houpačky. Ruce nahoru a nohy do široka roztažené. Petra se usmívala.  Několikrát švihla bičem jen tak do vzduchu, aby vyzkoušela pružnost a pak už rány dopadali na Pavlovo tělo. Přes zadek, hrudník, nohy a samozřejmě genitálie. Dávala si záležet na tom, aby otestovala každé citlivé místo na těle svojí služky. Pavlovi tekly slzy bolestí a prosil svou paní aby přestala. „Prosím má paní, dost.“……“To nejde, když jsem řekla otestovat, tak otestovat a už nechci slyšet ani slovo.“ Ještě chvíli ho bila a pak přestala, spokojená se svou činností. Sama se trochu zadýchala a tak tam Pavla nechala a šla se domů převléknout.

Vrátila se asi za půl hodiny. Pavla už bolelo celé tělo. Měla na sobě podobné latexové oblečení co před tím, ale více odhalovalo její tělo. Náhle se vzrušil při pohledu na její obnažená ňadra a svítící se proužek bílé kůže  jejího přirození. Odvázala ho a  donutila, aby jí následoval do domu. „Hezky se za mnou budeš plazit až do domu, jasné?“….“Ano má paní“. Když se dostali do domu, byl Pavel špinavý jak prase, protože cesta k domu byla prašná a Pavel tomu byl rád, protože kdyby byla vycementovaná, asi by to jeho kůže nepřežila bez poranění.

V domě mu jeho paní přikázala napustit vanu teplou vodou do půlky. Učinil tak. Jeho paní ho svlékla několika obratnými pohyby a donutila ho vlézt do vany. Voda byla ještě docela horká.  Když si na to stěžoval, tak vzala studenou sprchu a začala ho tím sprchovat. Prosil o milost, ale ona nepřestávala do té doby, než mu bylo docela zima. Voda ve vaně se zatím zchladila. 

Petra vzala kartáč a mýdlo a začala mydlit a drhnout tělo svého otroka, svou služku. Záležet si dávala hlavně na citlivých  místech a při tom říkala: „To je hrůza jaký ty jsi prase, všude se vyválíš, člověk tě chvíli nechá samotného a podívej se, jak vypadáš. A ten tvůj čurák, no jen se na něj podívej. Pavel seděl a poslušně se díval na svého ptáka, jak mu stojí, protože si jeho paní opravdu dávala záležet na tom aby ho vydrhla. Občas zaskučel bolestí, jak silněji přejela. S jeho bradavkami to nebylo jiné. „A co ty tvoje prsa, musíš je ve všem vyválet?, plazíš se za  kundou, jako hnusnej červ v prachu.“

Potom náhle přestala a řekla mu, aby se domyl a utřel a uklidil koupelnu, že ho čeká u sebe. „Koukej pohnout“.

Pavel byl vzrušený a proto rychle udělal co mu řekla a doufal, že už teď na něj bude jeho paní čekat svlečená a dovolí mu, aby ji uspokojil a hlavně, aby mohl ukojit sebe.

Když Pavel došel za svou paní, nebyla svlečená ani se nic  jiného nezměnilo. Naopak v ruce držela bičík a poplácávala si s ním po pohovce. A měla zase ten svůj neúprosný výraz. Klekl si k nohám své paní a prosil jí aby mu dovolila ji uspokojil. “Má paní prosím Vás mohu uspokojit Vaše tělo svým nehodným čurákem?“  Nečekaně však odpověděla, že ano a trhla s jeho hlavou směrem ke své kundě a vykřikla:“ Lízej“. Její brutální chování ho velmi vzrušilo a tak vášnivě lízal její vlhkou kundu. Uprostřed toho velkého vzrušení ho povalila na koberec a vzala si ho. Netrvalo dlouho a oba se udělali. Pak Petra odešla a Pavel věděl, že se musí obléknout a odejít. Tak to taky udělal a celou cestu domů přemýšlel jak to udělat, aby si ho Petra zase všimla a zavolala mu.

 

copyright Madam Vevera © 2000 Všechna práva vyhrazena