Silvestr:

Jednou jsme se seznámili na internetu s párem mladých zajímavých lidí a rozhodli jsme se že s nimi strávíme Silvestr. Domluvili jsem se že nás vyzvednou v Brně. První setkání bylo trochu rozpačité protože jsme se znali jenom z chatu a z několika málo telefonátů. Představili se nám jako Martin a Petra. Ale po chvíli všeobecná nervozita ustoupila a my se vydali na cestu do Prahy. Po příjezdu do Prahy nás vzali k nim domů. Mezi námi panovala pořádná dávka nervozity. Dlouho jsme si povídali a oni se rozhodli, že nám ukáží své vybavení. Byli jsme z toho u vytržení, protože měli nádherné hračky (jak prohlásila moje Paní), které vyráběl Martin. Dlouho jsme si povídali a hlavně chválili Martina jeho výrobky a jeho nápady na některých výtvorech. Najednou jsme zjistili, že jsou tři hodiny ráno, a že by nebylo špatný jít spát, když je dnes ten Silvestr, abychom to vydrželi alespoň do půlnoci. Ráno jsme se probudili asi v 11 hodin, potom jsme měli pozdní snídani, ale ta se nám nějak zvrtla, protože jakmile jsme dojedli tak se Moje Paní s Petrou někam ztratily a my si tam v klidu vykládali s Martinem o mužských záležitostech jako jsou počítače apod. V tom se přihnaly ty dvě, že končí zábava, a že si chtějí hrát. Nasadily nám široké obojky a odvedly nás do ložnice, která se najednou podivně změnila. Z rohů postele vykukovaly řetízky a na nich pořádná kožená pouta. Dovedly nás tam po čtyřech a přinutily nás vysvléci se do naha ještě dříve než jsem stihl dostat facku od své Paní, že nemám čumět kde co lítá a políbit jí nožku jsem stihl zaregistrovat že Martin má na sobě pás cudnosti, který nám včera ukazoval. Byl to velice hezky a důmyslně vymyšlený postroj zhotovený z kůže podšitý kožešinou, který se dal spojit s postrojem na tělo a obojkem a postrojem na hlavu který měl roubík a masku na oči. Vše se dalo libovolně sundat nebo připevnit jak se našim Paním zachtělo. Opravdu si na sebe vyrobil důmyslné zařízení.

Ale v době kdy mi tohle docházelo jsem už byl skloněný u nohou své Paní a snažil se, abych si nevykoledoval nějakou další facku či ránu bičíkem se kterým si pohrávala. Začalo mne trochu mrazit v zádech, když mi moje Paní přikázal a abych se vysvlékl do naha. To mám byt vysvlečený před cizími lidmi, ale moje Paní mi nedala na výběr a tak jsem tam klečel úplně nahý a moje Paní mi začala připevňovat pouta. Na ruce jsem dostal klasická policejní pouta, která za zády moje Paní spojila pomocí řetězu s mým obojkem a na nohy asi 10 cm široké kožešinou podšitá kožená pouta, které má Paní zajistila zámky a spojila krátkým řetězem. Ještě jsem stihl zahlédnout, že můj kolega je na to hůř protože Petra ho uzamkla do kompletního postroje, ale pak mi má Paní zakryla oči šátkem a pevně utáhla tak, že jsem nic neviděl.

Jenom jsem vycítil jak Petra prošla okolo mne a jen tak mimochodem mi vrazila pořádnou facku a dál v klidu pokračovala do vedlejšího pokoje pro další pomůcky. Po chvíli se vrátila a nasadila mi do pusy roubík. Tak jsem tam klečel na kolenou kompletně spoutaný a umlčený, nevidící jenom s možností minimálního pohybu, jediný smysl který mi zůstal byl sluch a potom ještě moje představivost. Museli jsme tam klečet každý před svou Paní a ony se v klidu vybavovaly o tom co s námi provedou. Má Paní mi ještě snad z důvodu abych Martinovi nezáviděl pořádně ovázala penis provazem. A potom si začali hrát a testovat na nás co vydržíme a jak který z nás reaguje na rány důtkami a bičíkem. Každý jsme dostali tak 10 ran. A potom ke mně přišla Paní Petra a nasadila mi na bradavky svorky. A zase jsme dostali každý od své Paní několik ran. Pak si usmyslely, že si nás vyzkouší. Jak jsme tak každý seděli u noh postele tak nás k ní přivázaly řetězem a zajistily zámkem. Poručily nám ať si položíme tělo na postel a pořádně vyšpulíme zadky. Pak se, nevím která z nich to byla možná se střídaly, postavila mezi nás a začala nás na střídačku mlátit důtkami. Docela to bolelo, ale nemohl jsem zklamat svou Paní tím, že bych dal najevo bolest, ale bolesti jsem si užil dost, protože jsem ležel na svorkách, které jsem měl na bradavkách a začínalo to bolet. Trvalo to asi deset minut než se vyřádily. Potom nám přikázaly kleknout zpět na zem a pořádně se narovnat a zakázaly nám se pohnout. A přestaly si nás všímat.

Jak jsme s Martinem seděli připoutaní na zemi k nohám postele a nesměli se pohnout tak ty dvě si do té postele vlezly, a začaly se spolu hladit a objímat. A mi tam klečeli a nic neviděli jenom jsme slyšeli jak se převalují a hladí a smějí se. Na nás dva to mělo zničující účinek, ale nesměli jsme se pohnout a ani jsem nic neviděli jenom jsem si mohl představovat co se tam děje bylo to strašné. A ony si daly malou přestávku a začaly si všímat zase nás a posmívat se nám jací jsme ubožáci. Chodily kolem nás a občas nás švihly důtkami . Najednou jsem ucítil něco horkého co na mne dopadlo. Byl to vosk. Vyžívaly se na nás a kapaly vosk na nejcitlivější místa. A testovaly, kdo z nás se dřív pohne, aby ho vzápětí mohly potrestat. Potom je to ale přestalo bavit a nechaly nás pořád připoutané a oslepené u svých nohou a začaly se věnovat samy sobě. Seděl jsem tam a začínal jsem si myslet že se zblázním bolestí kterou vyvolávaly svorky na mých bradavkách a ještě k tomu jsem byl mučen představou co všechno tam vlastně ty dvě dělají. Zvuky, které se ozývaly z postele se pomalu změnili, začalo se ozývat vzdychání a ještě k tomu se ty dvě začaly plácat rukama po zadku.

Moje bolest se pomalu stupňovala a já už myslel, že to nevydržím a začnu kňučet a vydávat všemožné zvuky, které mi můj roubík dovolí, abych na sebe upozornil, ale zachránila mne Paní Petra, protože se najednou mi ty svorky sundala v tu chvíli jsem myslel, že zešílím bolestí a začal i trochu skučet, ale Petra mi vrazila facku, že mám být zticha. A opět si mě přestala všímat, nevím co prožíval můj kolega, ale nejspíš to samé.

Potom jsem zaslechl před sebou chřestit řetězy to Paní Petra připoutávala mou Paní k posteli chtěl jsem jí bránit, ale nemohl jsem se pohnout. Pani Petra si podle zvuků, které se ozývaly z postele hrála s robertkem kterým dráždila mou Paní, ještě se občas ozvala rána jak na její tělo dopadaly důtky. Bylo slyšet jenom vzdechy a proměnlivý zvuk motorku robertka. Nevím jak dlouho si tam Paní Petra hrála s mou Paní, ale potom si role vyměnily a připoutaná byla Paní Petra a má Paní si s ní pohrávala a dráždila ji. Najednou mě a Martinovi moje Paní vyndala roubík a přikázala, že máme Paní Petru začít jazykem dráždit na nožkách. Předklonil jsem se a začal pomalu jezdit jazykem po její připoutané nožce, abych nevynechal žádné místečko, a pomalu jsem ji uctíval a čistil nožku. Pomalu jsem zajížděl jazykem mezi prstíky a začal se přesunovat na šlapku její nožky, ale to už měla Paní Petra obrovský orgasmus, který jsem s ní mohli alespoň trochu prožívat i mi dva při uctívání jejich božských nožek. Paní Petra se už uklidňovala po prožitém orgasmu, ale mi jsme pořád ještě líbali její nohy. V tom jsem ucítil tah za vlasy jak mne má Paní odtahuje od nožky Paní Petry a odvazuje ji od postele.

Má Paní ke mně přichází a sundává mi šátek z očí, snažím se trochu rozkoukat ale má Paní mi říká, že jestli se chci na něco dívat tak ona je to jediné na co můžu. Koutkem oka jsem ještě zahledl nahou Paní Petru, ale to už jsem byl otočen zády k posteli a moje Paní mi odpoutala pravou ruku nasadila mi prezervativ, abych nezašpinil koberec a řekla mi, že se můžu dodělat sám pod jejím dohledem. Netrvalo to dlouho a byl jsem hotový, ale Martin byl ještě rychlejší a stihl to dřív. Potom nás naše Paní odpoutaly a odešly se osprchovat se slovy, že za nimi můžeme přijít až to bude všechno uklizeno. Všude byl pěkný nepořádek a na posteli byl vosk oloupaný z těla, co ty dvě vyváděly to nevím snad to napíšou v nějaké další povídce.

Bylo to krásné odpoledne, po kterém následovala silvestrovská noc a v té noci po půlnoci jsme pokračovali, ale to už je jiná kapitola a někdy příště to snad taky sepíšu. Dekuji Vám Martine a Petro za krásný zážitek, který nám mnoho dal a hrozně moc nám pomohl poznat se. Moc Vám děkujeme.

Veverák

copyright Madam Vevera © 2001 Všechna práva vyhrazena