Scénář :

V civilním oblečení a se strachem – ostychem přicházím na předem domluvené místo. Čekám až mě otevře žena (madam) také v civilním oblečení. Vzájemně se pozdravíme za mnou zapadnou dveře a madam mě odvádí do vedlejší místnosti kde se mám na její příkaz svléknout do naha. Oblečení si poskládat na určené místo a kleknout (sednout) na připravené místo ( koberec). Po chvíli čekání přijde oděná v latexové podprsence tangách. Ihned mě s bičíkem v ruce vyzve abych si kleknul na kolena. Ruce mám podél těla, a hlavu pokorně sklopenou k zemi.Madam mě obchází a přikazuje abych dal ruce za záda, okamžitě dostávám policejní pouta-nebo mě je jen sváže provazem. Po spoutání jen praví "Teď jsi nula nulo..."a nadřazeně se usmívá.

Poté se ke mě znovu obrací a nasazuje mě obojek a vodítko a praví „Vstaň a pojd za mnou“ a odvádí mě do vedlejší místnosti, která je připravena k výslechu. Větší místnost bez nábytku jen ledabile položené provazy pouta. Někde naboku místnosti je připraveno popraviště.Špalek na vyvýšeném místě a v něm zaseklá velká sekera. Nebo opřená o špalek mačeta. Někde skoro uprostřed je trůn a do něj madam se slovy usedá "na kolena". Pohodlně se usahí a praví."Budeš souzen" a slastně se podívá směrem k popravišti.

Madam začne předčítat moje viny a prohřešky. Poté se zeptá zda-li je to pravda a já odpovídám ze „ano“ na svoji obhajobu nemám co říct.. Madam zpozorní a povídá „budeš za svoje viny potrestán tětím hlavy na špalku“ a pokyvuje hlavou.Usmívá se a slastně se dívá směrem k popravišti, po malém zasnění jenom jednou tleskne rukama, a jen na okraj se mě zeptá "a nebo se chceš pohoupat na oprátce??" ztuhnu a strachem a vzrušením ani nedýchám...a madam vše vidí a na moje zklidnění odpoví..."Neboj nebudeš se houpat jen o hlavu přijdeš"

Madam se pohodlně usadí do křesla a pravý."Otroku jsi odsouzen k trestu smrti stěťím sekerou a to s výkonem ihned !!!". Poslouchám svůj rozsudek a mlčím. Začínám se chvět strachy a moje vzrušení je zjevné. Madam se ptá „Otroku přijímáš trest smrti??“ Odpovídám pouze „ano“..Madam se usmívá a řekne „Odejdi vedle a počkej až tě zavolám jdu se připravit na tvoji popravu“

V potech shrben odcházím do veldleší místnosti a v kleku čekám na madam. a to až do doby kdy ticho rozetne hlas madam...."nulo ke mně" a já opět odcházím do místnosti kde ma ně čeká madam oděná spoře v katově kápi v ruce sekeru a rukou přikazuje abych pokleknul před špalek. Poklekám a chvěji se strach z blízké budoucnosti....

Madam se na mě podívá a ptá se „máš poslední přání otroku ??? „ Ano madam chtěl bych mýt před smrtí sex“. Madam se usměje a zamítavě zakroutí hlavou."Ne" to teda mít nebudeš...Jsem naprosto vzrušený a pokorně klečím na kolenou hlavu skloněnou k zemi. Madam druhým koncem sekery mě zdvihne pod bradou hlavu a praví."nezoufej dovolím ti masturbovat" a já blaženě děkuji.Madam mě obchází rozváže mě jednu ruku abych se mohl uspokojit...Jenom nahlas pohrozí...."nesmíš se udělat zmetku"...Děkuji a už uvolněnou rukou sahám po svém penisu...Madam usedá rozkročmo na špalek a já vidím celou krásu jejího přirození....Jako na zjevení natahuji vůni této rozkoše a madam prohodí.Prosím o dotyk přirození jazykem....Madam mě to dovolí a mé vzrušení nabírá na odrátek jenže madam bičem vše ukončí a zvolá..."Dost nulo jdeme na popravu" začne mě podvazovat penis až za koulema a konec provazu prostrčí mezi nohama a přiváže na pouta.
"Jsi připraven?" Zeptá se a když odpovím že ne odejde a po chvilce přichází s popravčím nástrojem a zvolá "Hlavu na špalek" klepu se strachy a neuposlechnu rozkazu. Dostávám první výhružný záhlavec a násilým mě madam přitlačí na špalek..Mám strach a tak se snažím stětí vyhnout to madam nazlobí a přiváže mě v položeným stavu ke špalku. Nemohu uhnout a tak volám po milosti.Rozlobená madam jen prohodí ne a prováhí sekerou nápřah

Švih který madam provede není dokončen a tak mě jednou nohou shodí zlostně ze špalku. Spoutaný a nahý spadnu na zem a madam povídá "Vyhoň se dám ti milost"

Děkuji....

autor: otrok JJOR - jjor@seznam.cz - tento scénář si napsal proto, že by jej skutečně chtěl prožít, a to s upřímným strachem, zcela oddán situaci. V případě zájmu některé z dominantních dam jej kontaktujte na uvedené e-mailové adrese.

 

copyright Madam Vevera © 2006 Všechna práva vyhrazena