Obchodní večírek...a co dál?

 Dnešní den byl pro Pavla náročný. Po celodenním handrkování, pracovních schůzkách, jednáních, teď ještě večírek s obchodními partnery. Seděl v hotelovém pokoji unavený, mnul si rukama bolavé nohy a přemýšlel jestli neusne někde ve stoje.
No nic, řekl si a šel se osprchovat, protože začátek večírku se již celkem rychle přibližoval. Pak se oblékl, prohlédl detaily v zrcadle, oblek seděl perfektně. Byl přece obchodním manažerem, obleky měl šité na míru, zhluboka se nadechl a vyrazil směrem na obchodní party, která se konala dole v malém sále hotelu.
Cestou k výtahu viděl dvě slečny, které si něco spolu špitaly, pravděpodobně na jeho účet. Mávl nad tím rukou, byl dost unavený na to, aby o něčem takovém hlouběji přemýšlel.
Večírek začínal bombastickou reklamní show jejich firmy, kterou již viděl tak tisíckrát a proto zamířil klidně k baru, kde si objednal gin.
Slyšel neustále jen reklamní slogany a znělky a bylo mu to všechno jedno. Tušil však, že tento klid, kterého si teď u baru užíval, brzy skončí.
Propagace firmy byla u konce a tak se ostatní obchodní zástupci, ředitelé a jiní šéfové rozcházeli různě po sále a taktéž k barovému pultu a už to začalo. "Ahoj Pavle, co ty tady tak sám", oslovil ho kolega a příliš vesele se usmíval, jak Pavel usoudil byl už u baru pravděpodobně před začátkem party několikrát. "Ale nic, jsem hodně unavený, víš s tou firmou Bartkon byly dnes problémy, uzavřít s nimi obchod je fakt náročné, mají zvláštní smluvní požadavky." "No jo to znám - tak nic měj se jdu se bavit". A tak to bylo asi ještě 50 krát.
Posléze Pavel zase osaměl a více se zadíval kolem sebe a jeho pohled jakoby náhodou vyhledal ty dvě slečny, které potkal nahoře v hotelu. Kupodivu se na něj zase dívaly a tiše se něčemu chichotaly. Možná proto, že ho jedna z nich, ta černovláska zaujala, nebo jen tak z nudy, k nim vykročil.
"Dobrý večer milé dámy" - příjemně pozdravil a mírně se uklonil. "Smím si přisednout?"
Dámy souhlasily a hned se ho vyptávaly co že tu dělá a z které je firmy, že oni jsou tu pozvané jistým pánem kvůli doprovodu a aby mu dělaly společnost, ovšem dotyčný je příliš unaven a dnes se již nedostaví.
Pavel byl rád, že nemusí sedět sám u baru a nudit se, či nuceně pokračovat v celodenním usmívání se na obchodní partnery. A hned ho napadlo zeptat se, proč se pořád tak zvláštně usmívaly a ukazovaly si na něj už nahoře u pokojů a následně zde v sále. Hned tuto otázku položil, posilněn ginem. Dámy se na sebe letmo podívaly a začaly se znovu zvláštně usmívat.
Pavel trochu znejistěl, "řekl jsem něco legračního?" zeptal se. "Ale ne, víte my jsme vedly jen takové ženské řeči o mužích a měly jsme takové fantazie k vaší osobě."
"Fantazie?" - začalo to Pavla zajímat. "A smím se zeptat co to bylo za fantazie?" A objednal sobě i dámám další pití.
"To se nedá takhle povídat, prostě se nám libí, když můžeme muže vlastnit a mít je ve své moci - no a ty představy s tím souvisí" - odpověděla ta černovláska a dívala se na něj šibalsky, jmenovala se Linda, jak během hovoru zjistil.
Pavel měl najednou pocit, že je vtažen do nějaké hry, se kterou svým příchodem k jejich stolu nějak dobrovolně souhlasil. No a rozhodl se přijmout hozenou rukavici a zeptal se na další detaily jejich fantazií.
Jeho oči se teď již neustále upírali na Lindu a její společnici Kateřinu. Kateřina byla hnědovláska na krátko střižená a měla zvláštní přísný výraz. Linda mu přišla mnohem milejší a hlavně mu oči neustále klesaly do jejího výstřihu.
"Detaily? No my jsme si tě představovaly (tykání přišlo samovolně) jak klečíš na kolenou zcela nahý a prosíš jako pejsek o naši pozornost."
Pavel trochu ztichl a ruměnec po alkoholu v jeho tváři ještě trochu nabyl barvy. "Opravdu?" Zeptal se najednou. A přistihl se, že ho ta představa zaujala. Zasmál se tomu a přisadil si do debaty, "to bych dělal dobrovolně?." "Ale jistě" - odpověděla mu Linda a zamrkala na něj a trochu se předklonila a Pavel raději odvrátil zrak na Kateřinu. Úsměvy obou dvou dam ovšem nevěstily nic dobrého, připadal si chycen do sítí, ze kterých ne a ne uniknout a sám se ještě více zaplétal: "Myslím, že bych se bránil, dělat něco takového, muž se přece neplazí před ženou, je pánem tvorstva, žena je tady tou podřízenou." A vesele se tomu zasmál. Linda hodila pohledem na Kateřinu a protože už bylo po půlnoci a společnost večírku byla podroušená do veselosti způsobené čímkoliv k pití, objevil se na stole jezdecký bičík.
Pavel nepochopil a vesele se smál dál a vykládal: " Viděl bych to spíše na veselé hrátky se ženou, dělal bych s ní co by se mě líbilo, a musela by udělat všechno co bych si zamanul, cha cha cha."
Riskoval, věděl to, a asi to i chtěl, v očích dvou dam se blýskalo, i když úsměvy zůstaly stejné. Kateřina pak navrhla:" A chceš nám to ukázat?"
Pavel se cítil silný, říkal si, že se nemůže nic stát, když se mu nebude něco líbit, nebo nebude něco chtít, může jít klidně spát. Vždyť je to jen hra.
Linda s Kateřinou se zvedly od stolu a Kateřina pokynula bičíkem, aby je následoval. Šel ještě k baru zaplatil útratu za sebe i dámy a následoval je do výtahu.
Ve výtahu panovalo ticho, Linda se usmívala a vzala Pavla za ruku, když výtah zastavil a vedla ho na druhý konec chodby, než měl pokoj on.
Zastavili se před dveřmi číslo 773 a Linda otevřela. Stanuly v poloosvětleném pokoji, Kateřina pustila klidnou hudbu a Linda už vedla Pavla k posteli.
Pavel si říkal, no bezva sex s dvěma kočkami, bude veselo, užiju si jak už dlouho ne.
Kateřina odešla do koupelny a Linda hodila Pavla na postel a začala ho svlékat. "Ty jsi takový pěkný kocourek, co asi uděláme s tvým sakem?" "Sundáme ho" vesele podotknul a pomáhal již celý rozpálený Pavel. "A co uděláme s tvou kravatou?" "Rozvážeme jí" zase odpověděl a už se chystal jí sundat, ale Linda to nedovolila a jemně ho za kravatu přitáhla k sobě. Zasmál se tomu, byl okouzlen jejím sexappealem a vzrušujícím chováním, zahleděn do jejích očí, nechal sebou mávat kam trhla kravatou. Kravatu pak přivázala za kovovou příčku čela postele a začala s rozepínáním košile od Armanyho. Sama byla celá natěšená, jak se Pavlovi zdálo a tak rukama přejížděl po jejích bocích, jak na něm obkročmo seděla. Ze rtů se mu linula slova touhy: "Chci tě, jsi krásná…".
Linda ho hladila po tváři a z každým knoflíkem pronikala její ručka níž po jeho těle, tam kde skrýval svého pěšce.
Měl zavřené oči a užíval si každý dotek, když najednou Lindu někdo z postele strhnul k zemi. Otevřel rychle oči a jen slyšel Kateřinu jak na Lindu křičí: "Tak dost ty děvko, už sis užila ne?" Nasadila jí rychle obojek a za očko zacvakla k rohu postele.
Pavel se rozkoukával a spatřil Kateřinu zcela převlečenou. Měla na sobě černý korzet, který nezakrýval ňadra, dlouhé rukavice až k ramenům, kožené kalhotky a na nohách vysoké nad kolena černé kožené boty. V ruce měla onen jezdecký bičík, který viděl poprvé dole na večírku. V očích měla nelítostný výraz.
Pavel se podíval na Lindu, klečela, přes černé vlasy měla na krku zapnutý kovový lesklý obojek a vodítko z jemného řetízku vedlo k posteli, hlavu měla skloněnou k zemi. Bylo mu jí líto. "Co to děláš pusť ji", řekl tvrdě, když procitl z ohromení a uvědomil si vztek, který s ním cloumal.
"Ani omylem, ona je má otrokyně a je zvyklá poslouchat, o tu se nestarej. Raději by ses měl starat o sebe a bát se co s tebou udělám, za ty tvoje chvástavé řeči o pánech tvorstva tam dole v sále. A laskavě mě oslovuj Mistress Kate, ty prašivá larvo."
A než stihl odpovědět, obě ruce měl připoutané k čelu postele tam kde končila i jeho kravata a s nohama  na druhé straně se stalo to samé.
"Co to se mnou děláš?" Zamumlal a uvědomoval si, že fantazie se rychle proměnily ve skutečnost a těm žvástům co dole vykládal vlastně ani sám nevěřil, ale bylo pozdě.
Mistress Kate odpověděla krátce: " Dělám si co chci."
A měl to. Ležel v cizím hotelovém pokoji, jedna žena klečela připoutaná za krk u jeho postele a nad tím stála dominantní a přísná žena s bičíkem s neúprosným výrazem. Trochu se jí bál.
Poodešla ke skříni a přinesla spoustu věcí. Klekla si obkročmo na něj a pokračovala v jeho svlékání. Nebránil se, věděl, že by to mohlo být ještě horší, mohl by jí rozzlobit.
Stáhla mu kalhoty i slipy ke kolenům a košili do široka rozhalila. Obnažila jeho tělo a zavázala mu oči nějakým šátkem. Pak poručila Lindě, aby se šla převléknout a podle cinkání řetízku a cvakání podpatků poznal, že Kateřina Lindu odvedla do koupelny. Zaklaply dveře a nic se nedělo.
Trvalo to odhadem asi 5 minut, začínala mu být zima a v hlavě mu vířily všelijaké myšlenky. Pak už slyšel zase otevření dveří a klapot podpatků. Blížilo se to k němu, ale co to je? Zmizelo cinkání řetízku. Cítil dech blízko svého pěšce a třásl se vzrušením, měl dojem že to na něm musí být hodně vidět. Pak mu některá z nich vzala penis do úst a hrála si s ním jak se jí líbilo. Byl naběhlý k prasknutí, vždycky ho nechávala odpočinout a zase pokračovala. Začal se na posteli zmítat jak jen mu to kravata a pouta dovolily. Začal prosit a dovolávat se spravedlnosti. "Mistress Kate prosím, nechte mě se vystříkat, uznávám, že muži nejsou pány tvorstva, jsme jen a jen v moci žen, jen už mi to prosím dovolte."
"To bys měl moc jednoduché." Zchladil ho tvrdý hlas Kateřiny. Byla to tedy Linda, která mu tak krásně sála pěšce, jeho chloubu a dováděla ho k šílenství.
Najednou ucítil pálení na hrudníku, kapala po něm něco horkého, byl to vosk. "Au to pálí", cukal se, ale vysloužil si jen to, že ho Mistress Kate pokapala na bradavkách a Linda si přestala pohrávat s jeho penisem.
Skučel jak pes a prosil, aby přestala. Čeho však litoval bylo, že přestala Linda. Dělala to tak krásně.
Slyšel Lindin hlas jak se za něj přimlouvá a v duchu děkoval, že tam není jen on s Kateřinou.
Mistress Kate mu strhla z očí šátek a nechala ho na pokoji. Vzala si Lindu zase na krátko na vodítko a donutila jí přejít po 4 doprostřed pokoje, kde se musela postavit. Konečně mohl pořádně Pavel zaostřit, než oči přivykly zase světlu a viděl, že Linda má na sobě přiléhavý gumová obleček, který zakrýval vše, kromě jejích ňader a kundičky. Vzrušilo ho to a penis se mu postavil. Kateřina si toho všimla a pospíšila si potrestat tuto nestoudnost důtkami, které se jí najednou objevily v rukou. Zase jen zasténal. Raději bez slovních projevů.
Linda měla ruce zkřížené za hlavou, roztažené nohy a oči upírala v latexové kukle na Pavla. Mistress kate začala Lindu bít důtkami přes ňadra a přes kundičku. Linda tiše sténala vzrušením. A Pavel se mohl jen dívat. Byl by hrozně rád vstal a přidal se do té hry a uspokojil své vzrušení a taky vzrušení Lindy. Moc se mu líbila, chtěl jí. Lindiny oči ho neustále pozorovaly. Když Linda klekla na kolena zbavena energie a cela roztřesená vzrušením, přiklekla Kateřina k ní a začala jí chlácholit, hladit po červených místech po výprasku a laskat bradavky jazykem a ústy. To už Pavel nevydržel, protože se na něj Linda celou dobu upřeně dívala a začal se cukat a chtěl se uvolnit. Kateřina si ho ani nevšimla. Dělal co mohl, trhal koženými pouty a škrtil se na své vlastní kravatě…a nic. Pak Kateřina Lindu položila na kožešinu, kterou odněkud přinesla a podívala se na Pavla, "Ubožáku, jak ubohý pohled je na tebe, při tvém zbytečném boji o svobodu a mužskou čest." Přešla k němu při klapotu jejích podpatků a odpoutala mu končetiny, na krk dostal obojek a od něj vodítko a teprve potom mu odvázala kravatu. Donutila ho postavit se. Vypadal fakt hloupě, sám si to uvědomoval. Kalhoty i slipy mu spadly ke kotníkům, košile pomačkaná rozhalená, z těla se mu odloupával vosk. Nohy mu Kateřina zase spoutala, jen krátký řetízek mu dovoloval se pohybovat a ruce se ocitly v poutech za zády. Táhla ho na vodítku až k Lindě.
Trhnutím ho donutila kleknout a hlavu mu strčila do Lindina klína a zavelela:" Vylízej ji". Snažil se jak mohl, lízal jako šílený, sám vzrušený ze své poníženosti a vůně gumy mu připadala kouzelná. Lindě netrvalo dlouho a vyvrcholila, při tom mu sevřela hlavu mezi nohy a chvíli v jejích orgastických křečích se bál o svůj život.
Konečně povolila a on se začal třít o její tělo svým pěšcem v naději, že už má svolení, protože splnil co měl za úkol. Mistress Kate však měla ještě jiné zájmy. Kopnutím ho donutila lehnout na bok, ruce mu spoutala pro změnu nad hlavou a při tom si užil jejího ostrého podpatku na hrudníku, kde se rázem drolil veškerý vosk. Zavázala mu oči a nasadila na obličej zvláštní postroj. Nikdy se s tím nesetkal a ani neviděl co by to mohlo být.
Řekla mu, že její otrokyňku už uspokojil ale jí ještě ne a přece moc dobře ví, že je jen sluhou žen, na této zemi v tomhle životě. Pavel jen přikývl.
Pak jen cítil jak si k němu přiklekla a nasedla na něco co měl připoutané na obličeji. Ano byl to umělý penis. Bylo to hrozné, napichovala se na něj a vzrušovala se a nemělo to nic společného s jeho pěšcem. Cítil se fakt poníženy a nechápal. Proč není ten jeho tak dobrý? Proč používá gumovou náhražku? Mistress mu škubala s hlavou a pohybovala se tak jak se jí líbilo, na jeho obličej stékaly její šťávy a krásně to vonělo ženou a vzrušením. Zase zapomněl na ponížení a chtěl jen a jen vyvrcholit.
Kateřina zavolala na Lindu, která pravděpodobně oddychovala někde bokem: "Pojď sem, děvko, potřebuju tě!" Pavel zadoufal, že by to mohlo být pro něj. Linda přiběhla a sedla si na Pavlovo břicho ale Pavel měl smůlu, vzrušovaly se jen navzájem, cítil jen jejich vzrušující pach a vlhko, jak na něm Linda seděla.
Byl na pokraji šílenství, to už přece nemůže vydržet, to nejde, myslel že asi omdlí.
Kňučel do postrojku s penisem, cukal sebou jak smyslu zbaveny a cítil vypětí jak nikdy. Kateřina vyvrcholila, lehla si vedle na zem a pak…stačil jediný Lindin dotek na jeho penisu a jeho zaplavila vlna obrovského orgasmu a posléze téměř omdlel. Slyšel vše jako z dálky, dva hlasy dvou žen.
Ležel tak nevěděl jak dlouho, nikdo se o něj nestaral a tak vyčerpáním usnul.

Když se probudil, ležel ve svém hotelovém pokoji na půl oblečený a bylo ráno.
Podíval se na svůj hrudník, košile byla zapnutá, tělo bez zbytků vosku, kravata pohozená na pohovce. Zapochyboval. Stalo se to vůbec? Neusnul jsem ještě dříve než jsem se domněle šel osprchovat?
Nevěděl.
Mávl rukou přestal na to myslet, čas běžel a jemu letělo letadlo domů. Sbalil všechny věci, osprchoval se převlékl do super střiženého obleku a sebevědomě vyšel z pokoje.
Podíval se směrem k výtahu a tam zahlédl dvě dívky, černovláskou a hnědovláskou, jak s nějakým pánem odcházejí dolů do haly. ……..byl to sen?copyright Madam Vevera © 2002 Všechna práva vyhrazena