Na bazéně….

Bylo horké léto a Karin se rozhodla, že už má dost všech starostí a vyrazila na bazén. Měli u nich ve městě takový menší aquapark a tak si říkala, že si konečně odpočine. U vchodu zaplatila vstupné, ale nešla mezi davy lidí k venkovnímu bazénu, ale do vnitřního, kde bylo lidí mnohem méně, spíše vymeteno. Na sobě měla černo-bílé sportovní plavky, které hezky obepínaly její tělo. Na nohou pantoflíčky do vody a ručník přes rameno. Ručník odhodila na lavičku pantoflíčky vyzula tamtéž a pomalu po schůdcích sešla do rekreačního bazénku, kde vířily proudy vody a všude to bublalo. Za chvíli voda dosahovala jejího poprsí a pak i to se ponořilo pod hladinu. Posadila se klidně  na podvodní lavičku a zavřela oči. Cítila, jak se voda prodírá kolem jejího těla, záda masíroval proud vody, tekoucí ze stěny bazénu.  Otevřela oči a zahlédla muže.

Mladý pohledný  blonďák, seděl na schodech při vstupu k tobogánům (kde teď bylo zavřeno) a díval se na venkovní bazén. Očima kopírovala ten směr, ale nic podstatného, kromě rozdováděných dětí a dospělých, neviděla. Podívala se znovu na něj a on se díval v tu chvíli na ni. Usmála se a uhnula pohledem, jak se to sluší. Pak už se tam nepodívala a rozhodla se jít si do horního patra do velkého bazénu  zaplavat.  Když stoupala po schodech ještě se přece jen ohlédla, stále na ni zíral. Tak si jen tak protřepala trochu mokré vlasy a pokračovala nahoru.

Skočila si šipku a pak dala několik bazénu, aby se protáhla a prokrvila  tělo. Věděla, že jí po celou dobu sledovat, asi šel hned za ní a při 10. obratu na něj v bazénu doslova narazila. V celém prázdném bazénu, on musel křižovat její dráhu. Byla spíš naštvaná, má ráda při plavání klid, ne když se pořád musí někomu vyhýbat.

Omluvil se několika slovy, usmál se a plaval na opačnou stranu. Karin pokračovala ve své dráze a na konci pak zamířila přímo ke schůdkům. Oddechovala a šla do páry.

Sedla si a přemýšlela proč tak za ní brousí. Ale musela se v duchu usmát. Ale je hezkej, pěkně rostlej, asi se mu líbím.

Zasnila se, co by s ním tak mohla hezkého prožít, když do stejné dámské páry vstoupil opět on. To už nemohla být náhoda. Dívala se na něj a čekala co řekne.

Chvíli takto mlčky seděli až se on zvednul a klekl si k ní. Vzal její nožku do dlaní. Podíval se upřeně do jejích očí. Překvapeně zamrkala a zeptala se „co to děláte?“

„Máte nádherné nožky, paní“ řekl s obdivem a zabořil k nim svůj obličej a za chvíli cítila jeho polibky a jazyk, který lemoval křivky nožky a zajížděl mezi prstíky. Cítila to příjemné brnění v podbřišku, vzrušovalo jí to. Tak ho nechala ať dělá co umí. Nejdříve doslova uctíval její levou nožkou a pak totéž dělal s pravou. Začala si sama třít nožku o nožku a strkat mu je před obličej. Vzdychl, slyšela to. Zcela jistě se mu to líbilo. Začal ji hladit po výš a výš. Nechala ho. Pak si lehl na zem na dlaždičky a poprosil jí, „paní mohla byste si na mě stoupnout a chodit po mě, moc bych vám byl vděčný.“ Řekla si proč ne a postavila se na jeho břicho, přidržovala se při tom stěny. Prstíčky zatínala do jeho pokožky a postupně se z bříška odvažovala na jiná místa jeho těla.  Nejdříve na hrudník, jemně přejížděla nožičkou přes jeho bradavky, které přímo k pohlazení lákaly, protože byly pevné a velké. Pak se obrátila  dolu na trochu nadzvedlé plavky, kde schovával svého mazlíčka. Zase se pro sebe pousmála, podívala se na jeho obličej. Měl oči zavřené a vrněl doslova blahem a poněkud silněji šlápla na vzedmuté místo. Trochu sykl, ale vzápětí zasténal vzrušením. Rozesmála se a seskočila. Stáhla mu plavky ke kolenům a odhalila jeho penis, který teď před ní stál. Podívala se na toho muže. Plaše se díval, opřený o lokty na zemi a sledoval její reakce. Usmála se a vzala mu ho do ruky. „Co bych tak s tímhle asi měla udělat?“

Vysmekl se, natáhl zpět plavky a vrhl se jí k nohám. „Paní děkuji vám za chvilky krásného vzrušení, které jste mi poskytla, bylo to nádherné a já se omlouvám, že jsem vás obtěžoval.“

„Tak dost“ zvýšila hlas. „Teď bys chtěl utéct co?, Využiješ mě a zmizíš. Kdepak. „Jak se vlastně jmenuješ?“

„Michal, paní“. „Já jsme Karin – tak a teď budeš hezky pokračovat v tom co se ti libí, já chci abys mi hezky znovu olízal nožičky, podívej, jak se za tu doby zpotily.“

Lízal jak o život, plavky se mu odhrnuly  jeho klacek už teď visel mezi jeho stehny ven. Občas mu do něj nožkou kopla. Poděkoval se jí pohlazením na stehnech a docela blízko jejího tajného místa.

Udělala to znova, byla vzrušená a bylo evidentní, že on taky. Líbil se jí a byl tak vzrušující, jak klečel u jejích nohou a staral se o každičký milimetr jejích chodidel.

Chytla ho za vlasy a vytáhla od noh nahoru na lavici. Nohy ovinula kolem jeho krku a začala mu jimi jezdit po obličeji. Hladil ji na bocích a nyní již nevynechal místo mezi jejími stehny. Věnoval se mu jemně, láskyplně. Hladil tam, kde to bylo pro Karin nejvíce zajímavé.

Ovinula ho nožkami kolem těla,  přitiskla se svou mušličkou na jeho obnažený penis. Pohladil jí po jejích mokrých černých vlasech a začal ji vášnivě líbat. Pak ji od sebe trochu odtáhl, její nohy si dal na svůj penis a podíval se Karin do očí. Masírovala svými chodidly jeho úd a snažila se být stoprocentní a moc se jí to líbilo, jak jeho kůže klouže zpocená po jejích nožkách. Jednou rukou se podpírala a druhou si sáhla pod plavky a hladila se na klitorisu. Navzájem se dívali do očí a pak se k ní zase přiblížil a položil jí na lavici, odhrnul na bok její plavky, svoje nechal sklouznout ke kolenou a zastrčil do ní svůj vzrušený penis. Byl hrubý a to se jí líbilo. Přirážel prudce a přesně, našel tu správnou polohu, pak si jí posadil na klín a nadzvedával ji svými pažemi. Byla zpocená tak, jak to ani v páře samo sebou není, byla krásně vzrušená a nadržená, vlnila se mu v náručí a po malé chvíli cítila výstřik a  jeho vlhké sperma. Sama během chviličky vyvrcholila v brilantním orgasmu a sledovala své srdce, jestli to v tomhle horku vydrží.

Zůstali v objetí. Pak ji opustil, položil ji znovu na lavičku, jemně rozevřel bránu k její jeskyňce a dočista ji od svého bílého štěstí olízal. Brzy měla svůj druhý orgasmus a oddechujíc ležela na lavičce naprosto vyčerpaná. Hladil jí beze slova po těle a stále šeptal „Děkuji, Karin“.

Pak spolu pomalu vyšly z páry, zaplavali si bok po boku a na lavičce u rekreačního bazénku se jí svěřil, že nadmíru miluje ženské nohy, jejich vůni, jejich dotyk a vše co je s nimi spojené. Domluvili se předběžně na další schůzce. Zbytek času, který Karin zbýval v bazéně strávila v jeho milé společnosti….

copyright Madam Vevera © 2003 Všechna práva vyhrazena