U Paní Meryl:

Našel jí v obývacím pokoji u časopisu Cosmopolitan. Začtená a zamyšlená dohromady, na čele drobnou vrásku. Chvíli se na ní díval od dveří a pak se odhodlal. Přišel až k ní, objal jí a za zady jí zacvakl pouta na ruce. Plaše se na něj podívala s nechápavým výrazem v očích a chtěla něco vyslovit. Něžně ji ucpal ústa rukou a položil jí na pohovku. Viděl ty její oči jak rychle mrkají v panice. Usmál se.
Řekl aby mlčela, že dá pryč ruku z jejích úst. Jestli něco řekne, bude jí to mrzet. Hlas mu zhrubl a vyraz obličeje přestal být tak příjemně usměvavý. 
Mlčela, byla zaskočená chováním svého muže. 
Odešel a vrátil se za minutku a ruce měl spoustu věcí, které v životě neviděla. Nějaké kuličky, pak zase asi psí obojek, další věc která připomínala 100% penis. Přišel, poklekl k ní u pohovky a na ústa přilepil kousek lepící pásky. Nebránila se. Vyhrnul jí sukýnku a svlékl kalhotky. Voněla krásně žensky tak jak to mnohokrát měl možnost cítit, díval se teď na její krásnou jeskyňku a zasunul dovnitř Venušiny kuličky. Zasténala. Kalhotky zase navlékl, sukýnku stáhl a podal jí ruku, aby se mohla lépe zvednout a naznačil rukou, aby šla za ním. Vstávala neobratně a její oči se tázaly co se děje. 
Odvedl jí do předsíně, obul jí boty. Přehodil plášť na její ramena a vyvedl jí ven do vlahého večera. Šla opatrně a pomalu, jako by se bála toho co neznala a co měla uvnitř sebe. 
Kráčeli spolu asi 15 minut mlčky. 
Promluvil až u jednoho velkého rozlehlého domu na konci v jedné z mnoha ulic kde snad ještě nikdy nebyla. Tato čtvrť byla pro bohatší vrstvy. 
Zavedl jí k domu a zazvonil na zvonek. čekali jen malou chvilku a přišla jim otevřít služebná. Mlčky naznačila ať jdou dál a zavedla je do salónku, kde seděla k nim zády v křesle nějaká žena. 
Vstala a otočila se. "Tak jsi jí přivedl" pronesla stroze. "Ano Paní." - jeho hlas byl najednou jiný než znala. Ponížený a tichý. "Tak uvidíme." řekla a přešla se podívat na tu novou holku. "Poklekni, když jsi přede mnou!" On se k ní otočil a pomalu jí pomohl si kleknout. Zakřičela i na něho… "a ty taky šmejde, na kolena". Poklekl také.
Paní strhla té nové pásku z úst a vášnivě jí políbila, bradu držela v dlani a něžně poznamenala: "To je na uvítanou drahoušku." On klečel s očima zabodnutýma do země a uvažoval jestli udělal dobře, když svou ženu přivedl sem. Ale měl příkaz své Paní přivést otrokyni na hraní a rozkaz musel splnit. Navíc už dlouho toužil po tom, aby i jeho žena mohl zažívat tak rozkošné chvíle v hrátkách s touto Ženou s velkým Ž, Paní , kterou tolik uctíval. 
"No tak, oba převléknout" zavelela. Vzal svou ženu a odvedl jí vedle do pokoje, kde jí převlékl do kožené podprsenky, která pouze ňadra obepínala pasky kůže a bradavky nechávala volné a do kožených kalhotek podobného typu. Mlčela a třásla se. Přemýšlel jestli je to vzrušením…, když zaslechl hlas své Paní.."Tak kde jste??!!" Sám sebe rychle převlékl do koženého postroje pro pony a odvedl a šli oba zpět.
"Tak jste roztomilí. Na zem.!" Klekli opět na zem a Paní Meryl se posadila do křesla. "Je připravena? " zeptala se ho. "Ano má Paní má pořád uvnitř Venušiny kuličky jak jste si přála."
Nasadila jim oběma obojky, které donesl a zacvakla vodítka. Bez rozkazu šla s vodítky v ruce do ložnice. Nezbývalo než Ji následovat. Po kolenou spěchali za Meryl.
Ložnice byla prostorná a velká postel se saténovým povlečením lákala k odpočinku. Paní Meryl jeho vodítko zapnula k noze postele, kde bylo očko. Zůstal tam klečet se sklopenou hlavou. Ji zavedla k posteli, kde jí položila. Oči byly v mžiku zavázány šátkem. Třásla se a bála. Připoutala jí ruce za hlavu k posteli, a nohy do široka s rozporkou. Kovová pouta, která před tím odemkla hodila za sebe. S cinkotem dopadli před něho. Neviděl co se tam děje a tak se trochu polekal. Hladila jí po celém těle a něžně se dotýkala těch míst, která už teď tolik hřála vzrušením. Přešla k jeskyňce své nové otrokyňky a pomalu beze spěchu začala vytahovat ven Venušiny kuličky. Byla velmi vlhká, třásla se a sténala při tom. Paní šla odvázat otroka a donutila ho pokleknout tak aby viděl co se na posteli děje a zase ho přivázala. "Tak vidíš jak je hezky nadržená." "Ano vidím Paní Meryl" odvětil poslušně. Byl již také velmi vzrušený a toužil po své ženě, která dlouhým vzrušováním byla na pokraji šílenství. 
Paní Meryl se ale rozhodla toto "trápení" své otrokyňky ještě prodloužit. Na naběhlé bradavky nasadila svorky a na stydké pysky kolem vlhké jeskyňky také. Otrokyňka sténala a snažila se svorek zbavit. Když se k ní Paní Meryl přiblížila blíž, chtěla jí políbit, nebo se jí dotknout. 
Byl velmi překvapen a udiveně se díval na svou ženu a na její reakce. Toužila po ženě?
Paní Meryl na chvíli odešla a vrátila se se svíčkou v ruce. Zakapávala pak pomalu svou otrokyňku do vosku. Nejdříve bradavky i se svorkami, potom bříško a na konec celá jeskyňka byla zabalena do voskového zábalu. Pak jezdeckým bičíkem poplácávala tato místa a olizovala je. 
Paní Meryl však přestala a odvázala jeho, aby jí pomalu sloupávala vosk. Snažil se něžně a opatrně ale jeho žena to tak nechtěla, zašeptala :"Nešetři mě". A usmála se na něho. Byla na vrcholu blaha, když jí loupal vosk z jeskyňky a z bradavek. Líbal jí a hladil. Tělo samo si říkalo kde, přitahovala se k němu a zvedala boky v nekonečné touze. 
Srazila ho bičem z postele a zařvala: "Tak dost, já si ještě nepřestala hrát.!" 
Skoro mu tekly slzy, ale mlčel. Otrokyňka v napjetí očekávala co bude dál. Její tělo bylo jako rybářský prut napnutý a čekající nad hladinou.
Odvázala jí ruce i nohy a řekla: "Tak chceš se uspokojit jo? A chceš to moc? tak si musíš sama pomoct."
Neváhala ani minutu a zajela si rukou do své kundičky a začala se uspokojovat. Paní Meryl jí dala do ruky něco .."Na tady by ti mohlo být k užitku." Poznala že je to ta věc ve tvaru penisu, kterou viděla u svého muže už doma. Zastrčila si ho dovnitř a její maratón začal. Od té chvíle přestala vnímat okolí. Najednou ucítila, že její bradavky líže a cucá Paní Meryl i její muž a ještě více jí to vzrušilo. Pak cítila jazyky ještě na svém poštěváčku a také na nožičkách. Procházela jedním vyvrcholením za druhým a byla pořád nenasytná. Meryl v jedné chvíli nechala svou otrokyňku vlastním radovánkám a přitáhla si otroka ke svým kalhotkách, aby i ona měla něco hezkého z tohoto setkání. Otrok byl zkušený a tak netrvalo ani minutu a Paní Meryl položená teď již přes nohy své otrokyňky sténala a třásla se v orgasmu.
Chvíli tak obě ležely a pak se zvedly. Zadívala se jedna na druhou a pak obě na něho. Klečel před nimi, ohon postavený. Paní Meryl ho chytla za vlasy a vytáhla na postel. Obě se na něj vymočily a pak ho donutily aby se před jejich očima udělal. Cítil se velmi ponížený.
Potom se už jen osprchovali a On si odnesl svou královnu v náručí do auta a odvezl jí domů.

copyright Madam Vevera © 2000 Všechna práva vyhrazen