"Jak na něj..."

Provokoval celý den. Mluvil o poutech a svazování, odmlouval a své úkoly plnil neřádně. Pak už jsem to nevydržela a po večeři, když se zdržel umýváním nádobí, jsem se převlékla v ložnici do latexových šatů, vysokých bot a nezbytný bičík vzala do pravé ručky.
Pustila jsem příjemnou hudbu, rozsvítila svíčky a usedla do křesla vedle postele a čekala.
Nějak mu to trvalo a to jenom rozněcovalo ve mně chuť mu to osladit.
A konečně se pohnula klika a vešel do dveří. Trochu překvapený výraz v očích, možná i úlek.
„Na kolena, šmejde“, řekla jsem klidně a bičíkem ukázala na kožešinku u mých nohou.
Okamžitě se sklonil a poklekl a díval se na mě jako pes, svýma oddanýma očima. „Všechno svléknout“ – zněl můj další příkaz a kochala jsem se pohledem jak obnažuje své dobře vypadající tělo.
Pak už přede mnou klečel úplně nahý a odevzdaný.
Přešla jsem ke komodě a vytáhla černý šátek. Díval se po očku za mnou. Nevěděl co si všechno na něj nachystám. Ze zadu jsem mu zavázala oči. Jen tiše hlesl.
Pak přibyla kožená pouta na ruce a nohy a samozřejmě mě oblíbený černo - červený obojek, který mu tak sluší.
Zacvaklo na obojku i vodítko a již jsem ho nutila jak vodítkem tak i slovně k přesunu na postel. „Nahoru“!.
Po paměti, šmátral kolem sebe rukama, až našel kraj postele a opatrně na ni vylezl. Nasměrovala jsem si ho vodítkem tak, aby si lehl na záda, zároveň pečlivě kontrolujíc, jestli si nemůže nějak ublížit ve své ovšem mnou zaviněné nemohoucnosti. Ostré hrany jsou všude.
Tak a už ležel. Ruce jsem propojila vodítkem vedoucím od krku a nakonec přivázala vzadu k posteli. Přešla jsem k jeho nohám, za ně ho stáhla níž, aby jeho tělo bylo hezky napjaté. Taktéž nohy byly spojený v poutech zámečkem a provazem připoutány k spodní straně postele.
Do ucha jsem mu šeptla jen tichounce „teď jsi můj a udělám s tebou co se mi bude chtít“. Trochu se v poutech vzepjal, ale odpověděl jen jako by s výdechem „ano má Paní“.
Byla jsem spokojená, když jsem viděla jeho vzrušení a ten pocit moci byl opravdu božský.
Opustila jsem ho na chvíli a přešla si ke kufříku s různými hračkami a lahůdkami, kterými lze otroka potrápit. Vybrala jsem jich pár a vrátila se po chvíli k mé otrocké hračce.
K dalšímu očku na jeho obojku přibyl řetěz, ale jen krátký, když jsem mu jej položila na hrudník, sahal mu po břicho, konec ležel volně. Chvíli jsem ho přes ten řetěz hladila na těle. Řetěz je zajímavě kroucený a tak při mém pohybu se jemně dotýkal různými hranami jeho těla. Pak jsem nečekaně na jeho bradavky připnula svorky.
Trochu zasyčel, ale asi si na ten pocit za chvíli zvykl, protože pak už byl hodný. S tenkým provázkem jsem se obrátila k jeho pánské chloubě a podvázala pevně jeho penis a koule až se zbarvili do rudě červena. Důtky jsem měla po ruce a tak prokrvení celého těla bylo také na místě. Rány jednotlivých pramínků této několika ocasé kočky dopadaly na jeho tělo a kopírovali každý záhyb. Pramínky dopadali rychleji a rychleji. Pokud jsem se zaměřila na bradavky ve svorkách či penis s koulemi tak skučel se zaťatými zuby. Pousmála jsem se pro sebe při pohledu na spoutaného muže, jak se snaží zachovat otrockou důstojnost a neskučet nahlas a neprojevit bolest, když si jeho Paní žádá pobavení.
A pak jsem přestala. Jeho tělo se uvolnilo a bylo hezky prokrvené, růžové. Nástroj jsem vyměnila. Svůj bičík položený opodál jsem opět vzala pevně do své ruky a z rozmaru jsem se snažila bičíkem z jeho bradavek strhnout svorky. Věděla jsem moc dobře, že se mi to s těmito „plastovými žabkami na záclony“ nepovede, protože mají dobré zuby a dobře drží tam, kde je připnete. Jen jsem ho chtěla poněkud potrápit. Vždyť si to za celý den provokací zaslouží.
Kroutil se v poutech ze strany na stranu, aby unikl mým úderům. Několikrát jsem přestala, aby nabyl dojmu, že je to již konec a znovu začala. Rány byly nečekané. Když už se mi zdálo, že to stačí, přestala jsem si pohrávat s bičíkem a svorky jsem mu sundala rukou. Utrápené bradavky začaly pomalu zase nabývat svůj tvar.
Pěkně jsem mu je pohladila. A zase jsem znovu také přes upevněný řetěz svýma ručkama něžně udělala pár pohybů.
Pohledem jsem zkontrolovala jeho mužskou chloubu, byl k prasknutí vzrušený a provázek jsem pak začala uvolňoval. Trochu sténal a tak k tomu ještě dostal roubík do úst. „Neřvi“ – zašeptala jsem.
Po té jsem pokračovala v rozvazování. Dávala jsem si načas a tak si užil uvolnění až dost.
Pak jsem si ruce namazala lubrigačním gelem a začala jeho penis a koule masírovat a hladit. Bylo vidět, že se mu to líbí.
Přesunula jsem se k němu na postel a vyzula si své boty. Následně na jeho penisu a koulích spočinuly také moje nožky, kterými jsem si pohrávala s jeho vzrušením a sama si užívala radosti s dotyků na tak senzitivních místech jako jsou prstíčky a mezírky mezi nimi. Dlouho jsem si takto hrála, různě si měnila polohy a ruce střídaly nožky. Vždy v největším vzrušení mého subíčka jsem si udělala pauzu.
Po té jsem ho zbavila roubíku a nasedla na jeho obličej svou vlhkou mušličkou. Musel mě lízat a já si užívala a pohybovala jsem se jak jsem potřebovala. Dlouho jsem se nechala takto uspokojovat a pak jsem se přesunula na jeho mužskou chloubu a na ní vyvrcholila. Dávala jsem si záležet aby ovšem nevyvrcholil také on, protože s ním jsem měla ještě jiné plány. Pro jeho výstřik jsem si schovávala ještě jedno hraní s nožičkami. Netrvalo mu moc dlouho než mi vyteklo horké sperma mezi moje prstíčky. Já si užívala znovu orgasmu a on oddychoval po prožitém večerním „potrestání“ za provokování. Uvolnila jsem ho z pout, pomalu a decentně. Po té jsem mu jen rukou pokynula a on mi jemným ubrousek očistil nohy od svého bílého štěstí a nakonec dočista ještě olízal.
„Tak to bylo za ty tvoje provokace za cely den“ – řekla jsem mu klidně. „Děkuji Vám má královno bylo to nádherné a já patřím jen Vám.“ Poklekl přede mnou a položil si hlavu do mého klína……


copyright Madam Vevera © 2003 Všechna práva vyhrazena