Domina u Dominy:

Představuji si, že s Vámi třeba jdu navštívit Vaši kamarádku. Zuji Vám botičky a políbím nožky. Vy se posadíte do křesla proti své kamarádce a já klečím na zemi po VAšem boku. Chvíli si povídáte, když tu paní domu řekne: "Co ten Tvůj otrok na mě tak čučí? Mám chuť mu dát pár facek."Tak mu je vraž." - odpovíte klidně.
"Pocem, zmetku!"
kouknu na Vás, co jako Vy na to. Vy mě postrčíte se slovy: "No dělej, neslyšels?"
Lezu po kolenou k Paní domu. Ta se napřáhne a vrazí mi pořádnou facku. A ještě jednu z druhé strany. Vy to sledujete s pobaveným úsměvem a komentujete: "Jó. Ty sedly! Hezky jsi mu obtiskla prsty."

Tváře mě štípou ale pociťuji zvláštní vzrušení. Obě jste krásné ženy. Vy jste  samozřejmě mnohem krásnější! Hostitelka mi bez okolků sáhne mezi nohy a zvolá: "Ten dobytek je snad vzrušenej!" - aniž by na cokoliv čekala, rozepne mi kalhoty, hmátne do nich a poměrně hrubě vytáhne mé pohlaví ven. "No podívej! Opravdu mu stojí. To si necháš líbit? Měla bys ho potrestat. Pomohla bych Ti. Jsi přece kamarádka."

To Vás rozzlobí: "Jak to, že Tě vzrušuje jiná žena, než Tvoje Paní? Jak si to představuješ?! Zmetku! Dostaneš ještě šanci, abys prokázal oddanost své Paní. Okamžitě se svleč a jdi se umýt!"

Zatím co se sprchuji, Vy se o něčem domlouváte, já ovšem neslyším o čem. Když se vrátím z koupelny, uvážete mě za ruce a nohy k posteli.  Vy ještě berete šátek a zavazujete mi oči.Obě pak jdete spolu do koupelny. Jste tam - zdá se mi - velmi dlouho. Konečně se vracíte, mě si ale nevšímáte. Podle zvuků usuzuji, že si hrajete spolu. Tahle situace mě nebaví, ale jsem současně napnutý, co zamýšlíte. Po nějaké době ke mně přistoupíte a Vy mi vysvětlujete Váš záměr:

"Teď se Tě budeme dotýkat různými částmi těla a ty musíš poznat, která z nás dvou to je. Pokud se spleteš, urazí nás to obě a od každé dostaneš pět ran, které se Ti připíší na účet. Na konci provedeme vyúčtování a exekuci." Po těchto slovech pustíte věž hodně nahlas, abych se nemohl orientovat podle zvuků.

1. úkol: Můj bličej zasype záplava krásně voňavých  vlasů a chvilku mne ometá.... A znovu totéž. Použily jste obě stejný šampon, abych to neměl tak jednoduché. Zdá se mi ale, že první z Vás měla vlasy trochu hustší. Vsázím tedy na Vás a ..... vyhrávám. 2. úkol: Na rty je mi přiložena podpažní jamka ....1.   .....2.  zase úspěch!
3. úkol: Po rtech mi tančí prsní bradavky. Tak to jsem zmotal! Radostně připisujete prvních 10 ran.
4. úkol: Obličej mi mazlí tvářičky Vašich zadečků. Naprosto nevím a tak si jen typnu - trefa. Je to ale náhoda.
5. úkol: Lehký polibek na rty. Přibylo mi dalších 10!
6. úkol: Zlatý hřeb! Musím ochutnat a polaskat Vaše mušličky. Jsem úplně vedle! Obě mají podobnou vůni i chuť, rozeznávám sice drobné niance, ale nemůžu se     rozhodnout, ke které z Vás patří. Úd mám vzrušením napnutý k prasknutí. Zkouším uhodnout. Propadl jsem! Na kontě mám 30 ran. Jste rozzlobená. Vím že právem. Je mi jasné, že ačkoliv nejste vyznavačkou velkých výprasků, dneska asi uděláte výjimku. Vaše kamarádka se evidentně těší na exekuci. Odvazuje mě, nařizuje mi, abych se otočil na břicho a opět mne uvazuje. Následuje opravdu pěkný výprask, při kterém se neubráním sténání. Kožené důtky se palčivě zakusují do mého zadku. Mám ho v jednom ohni. Konečně poslední švihanec. Doslova mi hoří obě půlky. Odvazujete mě. "Můžu si tu lemru půjčit, abych ji odnaučila si nás plést?" - ptá se Vaše kamarádka a Vy ochotně souhlasíte: "Dělej si s ním co chceš."

Paní mě uchopí za ucho a táhne mě do koupelny, kde si musím sednout na zem. Paní se rozkročí nade mnou a řekne: "Tak, teď udělám něco, aby sis mě dobře pamatoval. Až budeme hrát příště, určitě se nespleteš. Teď mě budeš hezky lízat! Ale to Ti povídám! Nesmíš se udělat nebo Tě vykastruju! Slyšels, že si s tebou můžu dělat co chci, ne?" Po té mi prsty své pravé nožky zlehýnka přišlápne  koule k podlaze a přitiskne svou broskvičku k mé puse. Je celá rozdováděná a mokrá. Lížu ji jak nejlépe umím. Jazyk napínám a vyplazuji, abych dosáhl co nejhlouběji. Paní kroutí zadečkem. Slyším jak se jí zrychluje dech. Teď už hlasitě oddechuje. Uchopí mou hlavu za vlasy a silou ji mačká k svému rozkroku, až se téměř dusím. Z její mušle prýští  proudem šťáva.  Vlna orgasmu zvolna odeznívá. "Otevři hubu!" Přestávám lízat a poslušně plním příkaz. Paní mi do otevřené pusy začíná čůrat!! Překvapeně ji zaklapnu. Ona ale citelněji přišlápne mé koule a velí: "Otevři hubu a polykej." Tlak jejího chodidla na má varlata pomalu vzrůstá a nezbývá mi než poslechnout. Poslušně polykám.  Je to totální pokoření! Tlak na varlatech polevuje. "Umyj se a vypadni!" Za chvíli už zase klečím po Vašem boku ....

otrok pavel