Postřeh k  latexu :

V poslední době jsem si oblíbila zvláštní materiál, kterému se říká latex. Všichni jej dobře známe, je to vlastně guma, nic jiného. Leskem však se z takové obyčejné gumy oblečené na tělo udělá rázem obdivuhodné oblečení pro "dominantní" či "submisivní" nošení, mohu-li použít takových zvláštních formulací, dále samozřejmě hodné fotek a samozřejmě doteků.

Můj šatník se co do latexového zboží neustále doplňuje a čím více toho mám, tím více mě jeho vůně a přilnavost vzrušuje. Být upnutá do něčeho takového, přejíždět si po těle a vylaďovat nerovnosti, užívat si vlastního či cizího doteku je úžasné. Oblečky perfektně sedí, pokud správně nakoupíte u kvalitní a dobré firmy a pak už  je třeba jen si užívat. Latexové rukavice na těle otroka udělají své a zanechají žhavé stopy v otrockém myšlení, on se pak soustředí  jen na  pohyb ruky a nastavuje sám sebe těmto příjemným dotekům.

Velmi si  toto oblečení užívám a hrátky s otroky jsou zase zajímavější a vzrušující pro obě strany. 

Tento materiál je také mnohem levnější než kvalitní kůže, která se s cenami šplhá mnohdy do závratných výšek. Ovšem krásně voní a je prostě jiná, má zase své přednosti.

Latex mě velmi příjemně překvapil a zaskočil mě v tom pozitivním slova smyslu, jak dokáže být úžasným startérem vzrušení hlavně pro mne a mého otroka nevyjímaje.

 

copyright Madam Vevera © 2002 Všechna práva vyhrazena