Na téma nožičky neboli footfetish:

Každý submisivní tvor se zaměřuje na něco jiného a tak proč by někdo nemohl svou pozornost věnovat nohám. Dámské nožičky ve vysokých botách s vysokým podpatkem, nebo otevřené páskové boty, či pantoflíčky mohou lákat a lákají oči mnohých pánů. Sebevědomá žena, která takto klape a vykračuje si kolem, upoutává pozornost a také jitří mužské představy.
Od botiček ať už jakýchkoli je již pak maličko k ponožkách, silonovým punčocháčům a něžným prstíkům i chodidlům, na které se zase zaměřují jiní nebo také ti samí co milují pohled na vysoký podpatek. Střevíčky či kozačky dodávají ženě moc a sebevědomí. Tato magická síla pak muže přitahuje.
Co si při takových pohledech na ženské nohy, či boty mnozí představují? Fantazií bychom našli tolik, co lidí, kteří o tom budou přemýšlet.
Možná je to představa o nahém těle přišlápnutém nožkou ve vysokých botách, absolutní důkaz moci nad ubohým otrockým organismem. Dále v představách může vířit pocit příjemné bolesti způsobené zarytým podpatkem ať už kamkoliv na těle, za nejcitlivější samozřejmě na těle muže můžeme považovat jeho chloubu - penis či varlata a také v tomto případě velmi zajímavým místem jsou bradavky. Sát podpatek jako penis, je také velmi zajímavé a ponižující. U otrokyně zase podpatek směřuje do kundičky a také do úst. Vůně nošených bot přitahuje sluhy a pány botníků, kteří pečlivě pečují o střevíčky a botičky svých paní a tajně přičichávají k vůni uvnitř a laskají botky svým jazykem.
Někteří si možná představují, že v takových botách či ponožkách třeba obnošených jsou obuti samy, buď dobrovolně nebo z donucení. Spojené to celé může být s převlečením do ženského oblečení a ztotožněním se na chvíli s ženskou bytostí a jejími povinnostmi služky, či pomocnice, nebo také prodejné děvky.
Nechat po sobě jezdit ženskou nožku, nechat si přejíždět přes obličej a třeba dostat nožkou facku, líbat chodidlo a cucat prstíky, nebo provádět masáž na povel v pozici na kolenou - to zase může zajímat někoho jiného.
A co mají rády ženy v dominantní roli? Rády nosí boty s vysokým podpatkem co vypadají tak úchylně a extravagantně, jsou třeba na zavazování - což otrokům vždycky dlouho trvá, nebo se musí velmi dlouho leštit. Podpatek je jehlový úzký a vysoký, aby působil vzrušující jamky na těle otroka, či dobře vypadal při imitaci orálního sexu. Aby vše hezky klapalo a dodávalo slovním rozkazům zvláštní důraz. Úklid botníku otrokovi zabere dost času a je třeba ho náležitě kontrolovat, zvlášť takového, který miluje vůni bot a na jeho ozdobě je všechno hned poznat.
A pak nechávat si masírovat chodidla a prstíčky, když je to tolik zajímavé a vzrušující, to jistě stojí za to. Hbitý otrok dokáže svým jazykem a ústy na nožičkách zázraky. A pak když už do toho míchám trampling - postavit se celou váhou na otroka a projít se po své podnožce či rohožce je fajn. V této fázi ovšem ostré podpatky zvládne málokdo, stačí když se žena postaví bosá. požitek z těchto hrátek je jednoznačný, vzrušující.

Nožičky jsou jednou s oblastí, ke které tíhne mnoho lidí při sexuálních hrátkách, poskytuje to tolik zajímavých zkušeností a neprozkoumaných zážitků, tady se to nedá všechno popsat - tak si to zkuste. :)
 

copyright Madam Vevera © 2002 Všechna práva vyhrazena 

 

!!! Napište mi své zajímavé zážitky a zkušenosti v tomto směru, je to zajímavé téma. Samozřejmě v rozumné délce. :) Budu se těšit.
Nejzajímavější pak, samozřejmě anonymně, zveřejním na této stránce. Maily označte heslem "Foot" - má adresa:
vevera@seznam.cz

 

Vaše Ohlasy