Slovo "DOMINA"

K napsání tohoto článku jsem se rozhodla po té, co jsem dostala mnoho e-mailů a s mnohými z vás jsem mluvila přes Xchat. Zjistila jsem, že jde někdy velmi těžko vysvětlit mou pozici právě tady na internetu a tak jsem se vám rozhodla trochu nastínit  rozdíl mezi profesionální Dominou a Dominou, která se prezentuje pouze na internetu a ve svém volném čase.

Profesionální Domina, má své studio, nebo alespoň místo, kde má vše připraveno pro své otroky, a také otroky hledá a přibírá do svých služeb. Je to jistý životní styl a hlavně také forma vydělání peněz. Nic není dnes zadarmo.

Spousta z vás mi říká, že by nikdy k profesionální Domině nešli, že by nikdy za to nechtěli platit, to prý přece není obchod. Mělo by jít o velmi úzký vztah Dominanta a submisiva. Každý hledá ženu, která bude dominantní, bude vstřícná, nejlépe kdyby si  udělala čas, kdy budete potřebovat, aby za to nic nechtěla, byla stoprocentně vybavená, v nádherných latexových nebo kožených šatech. Pokud tato žena není zrovna milionářka, tak ze svého civilního platu, nemůže nikdy mít tolik peněz, aby si vše mohla zakoupit a ještě po té, věnovat svůj osobní čas otrokům, jen tak, za nic, jen kvůli svému uspokojení. Věřte mi, ať je žena dominantní jak chce, tento elán jí dlouho nevydrží. A tak pokud chce aby to bylo uspokojující pro obě strany, musí sáhnout po možnosti, nechat si za služby, které poskytuje zaplatit. A v té chvíli se ocitnete u komerční, profesionální Dominy. Finanční ohodnocení těchto služeb lze samozřejmě zaobaliti jinak.  Například příkazem vždy přinést na setkání nějaký dárek. Dárky mají samozřejmě předepsaná pravidla, ale ani tak není takto možné pokrýt náklady Dominy, pro takové setkání. Asi víte jak takové setkání s Dominou vypadá, nebo si ho alespoň nějak představujete. Popovídání , k tomu patří občerstvení, po té např. otrocký oblek pro submsiva, Paní se také převlékne, vybavení mučírny, rafinované věci, na které si všichni potrpíte...a tak podobně. Nic není jen tak zadarmo, a vše je třeba předem koupit a připravit.

Domina, která se prezentuje jen na internetu, nemá nikde své studio ani jiné prostory. Má pouze svou stránku a objevuje se na některé z forem chatů, prezentuje svou e-mailovou adresu. Většinou je zadaná a jejím partnerem je submisivní muž, který je jejím osobním, ale mnohdy také jediným otrokem. Disponuje soukromou sbírkou svého dominantního oblečení a nástrojů, které používá. Má ovšem mnoho zkušeností a informací o které by se ráda podělila právě na internetu a touto formou chce také komunikovat s dalšími submisivy.Samozřejmě se projeví při tom i její dominantní sklony.  Mnohým submisivům právě povídání  přes internet s dominantní ženou vyhovuje, protože jde jen o anonymní povídání na  téma, které  lidé kolem něho nechápou a tak se bojí  s tím někomu svěřit. Většinou ani manželka neví o svém muži tolik jako jeho Domina přes internet. Taková Domina, tedy nehledá žádné otroky na osobní setkání, ale pouze pro komunikaci. I pro Dominu je uspokojující, že může svou moc a touhu vlastnit více rozvinout.

A teď již konkrétně. Bavím se s mnoha lidmi, kteří mají např. dojem, že jsou submisivní ale nejsou si jisti, nebo se obávají, že to není to co v životě chtěli, nebo neví jak se s tím smířit a nebo jak jít do toho. Nebo jsou to  vyhranění submisivové, kteří tají svou touhu a manželku tím nechtějí zatěžovat, nebo se jí to bojí říci a nebo to již zkusili s negativním výsledkem. Pak lidé, kteří by rádi pro svůj sexuální život použili něco ze s/m a chtějí informace a tak dále a tak dále. Lidé, kteří si chtějí povídat o tom, co je vzrušuje a jak to mají rádi, o tom po čem touží. Je toho spoustu, co s vámi probírám na internetu. Ale nejsem profesionální Domina.

Dělám pro vás tuhle stránku, doufám, že se vám líbí a že na ní nacházíte to co hledáte. Děkuji všem, kteří mi poslali obdiv a kterým jsem třeba nestihla odepsat a také děkuji těm , kteří mi poslali nějakou připomínku, nebo inspiraci.

Madam Vevera

copyright Madam Vevera © 2000 Všechna práva vyhrazena