Nožky :

Původně jsem myslel, že odpovědět na otázku, co pro mne znamenají ženské nohy, bude velmi jednoduchá. Když jsem se ale nad tím hlouběji zamyslel, zjistil jsem, že na to mohu odpovědět buď pouze jedním slovem – hodně, nebo se budu muset  rozepsat poněkud šířeji. Přiznám se, že psaní nepatří zrovna mezi mé oblíbené činnosti, nicméně výzvu Madam Vevery  nelze odmítnout.

Pro submisivní muže mají nohy jejich Paní dvojí význam – jednak symbolický, jednak je to pro ně fetiš. Pro někoho je převažující pouze první význam, někdo je zas spíše pouze fetišistou bez větších submisivních sklonů, u mne jsou tyto stránky vcelku vyvážené. Ale cítím, že někdy víc toužím po nožkách jako symbolu nadvlády mé Paní, jindy je to pro mne spíše fetiš.

Nejdříve se pokusím popsat první, symbolický význam. Políbením nožky svou Paní vítám a vyjadřuji jí svoji oddanost a lásku. Také často následuje jako poděkování za trest. Navíc i samotná nožka umí nespočetnými způsoby potrestat.

Pokud mi Paní dovolí sedět u svých nohou, je to vždy projevem její přízně. Když má obzvláště dobrou náladu, tak mne použije jako podnožku. To pak cítím blízkost své Madam, cítím na svém těle dotek jejích nožek a jsem  nevýslovně šťastný a přeji si, aby tato chvíle trvala co nejdéle.

Samostatnou kategorií je péče o nožky Paní. Nejprve masáž jazykem. Aby byla taková masáž účinná, je potřeba pořádně přitlačit a jazyk pak pěkně bolí. Ale to vlastně ani nevnímám, protože tuto bolest mnohonásobně přehlušují jiné pocity. Nožky mé Paní jsou vždy tak krásně heboučké a voňavé… A což teprve, když předtím měla Madam obuty kožené boty! To se pak k vůni samotných nožek přidá vůně surové kůže a spojí se v něco nepřekonatelného. Po masáži jazykem přichází na řadu masáž klasická – rukama. Zde se snažím být co nejněžnější, ale současně také co nejlépe promasírovat unavené nožky mé Paní. K péči o nohy patří i jejich koupel a lakování nehtů. Zde musím přiznat, že nejsem příliš šikovný a téměř po každém lakování následuje moje zasloužené potrestání.

Ženská nožka patří k tomu nejhezčímu, co příroda stvořila. Nicméně pokud je navíc ještě obuta v elegantní botce, je výsledek ještě více umocněn. Stejně tak, když je na nožce punčoška. Ať už hladká, nebo síťovaná, černá či světlá.

Ale úplně na vrcholu dokonalosti, alespoň tedy pro mne, stojí nožky obuté do kozaček, nejlépe pak vysokých až někam do půli stehen. Vysoké kozačky jsou typickým symbolem moci Dominy.

„Otroku, můžeš lízat jen kůži mých vysokých bot, jejich podrážku, jejich podpatek. Běda, když se tvůj jazyk dotkne mojí kůže… !“ Ano, toto je poselství, které vyzařuje z vysokých bot mé Paní. A já jsem šťasten, když mi je umožní líbat a lízat. Nejvíce ponižující, ale asi i nejvíce vzrušující je pak lízání podrážek. Je to důkaz toho, že pro svoji milovanou Paní jsem schopen zajít hodně daleko.

Nedílnou součástí botiček je podpatek. Nejlépe jehlový, patřičně dlouhý a ostrý. Kromě estetické funkce má i funkci praktickou, neboť  jej Domina s oblibou používá pro píchání do nejrůznějších částí otrokova těla, nejlépe těch nejcitlivějších, jako třeba genitálie či bradavky.

Botiček není nikdy dost. Když chci své Paní koupit dárek, ze kterého bychom měli oba radost, většinou jsou to právě botičky. Poprvé z nich máme radost v obchodě při nákupu a pak ještě mnohokrát v mučírně. S každým párem bot jsou pak spojeny vzpomínky na krásné chvíle s mojí Paní.

                                                                               Bigg     e-mail: bigg@post.cz