Dominy bez fantazie

Internet je všem známá informační síť, která obsahuje nespočet témat a zajímavostí. V tomto proudu moderní technologie se samozřejmě dostaneme také k tématu BDSM.
Jaká je dnešní BDSM scéna? Kdo je skutečná profi domina a jak se vyvíjejí a objevují nové tváře? A mají tyto dominy fantazii?
Tyto otázky si kladu pokaždé, když na internetu nacházím nové webové prezentace dominantních dam. Stránky jsou složené poměrně častěji a častěji z materiálů, které nejsou jejich duševním vlastnictvím a nemají tedy k nim autorská práva.
Osobně mohu vyjmenovat minimálně 4 případy, o kterých jsem byla informována, kdy jsem nalezla přesně zkopírovaný materiál z mé internetové stránky. Jedná se převážně o desatero chování otroka a taktéž další pravidla chování. Při tvorbě a inovacích stránky si já a jistě i další mé kolegyně dávají záležet na vypracování textů a formulaci myšlenek, které jsou pak prezentovány ve vlnách internetu.  
Jak je snadné materiál zkopírovat, vzít a vložit a jiný web. Jak snadné je profitovat z cizího. Hovoříme tady o právních záležitostech, jako je autorské právo. Ale na druhé straně je zde něco poměrně horšího. To co není nikde v zákoně, ale to co se submisivních dušiček a lidiček týká mnohem víc. Znamená to, že tyto dominy, které profitují z cizího, hlavně NEMAJÍ FANTAZII.
Webová prezentace a materiály zveřejněné na stránce, by měly vycházet z vnitřního přesvědčení. Měly by být něčím originálním. Něčím speciálním, co subíky osloví. Podle čeho se rozhodnu takovou ženu oslovit. Okopírovaný text a myšlenky nejsou podle mého názoru vyjádřením sebe sama, ale jen planým plácnutím do prázdna.  Neznamenají nic. Domina si v tu chvíli ani nedá tu práci vymyslet pro své otroky něco nového. Zřejmě její fantazie nedosahuje takových kvalit.
A pak se nabízí otázka po dalším setkání s takovou osobou. Lze okopírovat i chování někoho jiného? Zkušenosti někoho jiného, či osobnost? Není to vlastně na otroka, který je také člověkem -  podvod?
Každý musí být sám sebou. O dominách to platí dvojnásob. Vždyť na nás závisí další lidé,submisivové, kteří leží pod naší zodpovědností. Nezneužívejme závislosti, ale nabízejme. Pak také můžeme získat.
Je mnoho začínajících dominantních dam v rovině internetu. Mnoho z nich má dobrou perspektivu, přistupuje ke všem skutečnostem zodpovědně a upřímně. Držím palce opravdovým osobnostem, které mají mezi skutečnými dominami své pevné místo. Jsou zde však mimo jiné také další osoby, které celé spektrum unášejí někam jinam. Z dominance si dělají ve skutečnosti neprofesionální job, za pomoci úskoků, nefér jednání a prostřednictvím zneužití autorského práva. A samozřejmě na tom vydělávají. Hovořím zde sama za sebe, když říkám, že se mi nelíbí zneužití mých myšlenek a fantazií pro zisk nějaké cizí osoby, která chce rychle vydělat. A současně vzhledem k vysokému procentu takových okolností musím konstatovat chabou snahu domin se profesionalizovat a aktivně se podílet na takové činnosti. Nejde zde hned o práci ve studiu, ani o realizaci lekcí.  Můžeme hovořit například o e-mailovém otroctví, kde je taktéž třeba určitého chování.
Závěrem je tedy třeba se ptát, chcete takovou povrchní dominu?

Madam Vevera

copyright Madam Vevera © 2007 Všechna práva vyhrazena